🚨 اخبار ارز دیجیتال

برچسب قیمت XRP در ۱۰ ماه به بالاترین حد خود رسید — ۳۵% عقب نشینی قابل اجتناب است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتورهای ایالات متحده در شکایتی علیه بایننس کالاهای بیت کوین، اتر و لایت کوین را نامیده اند. هیچ جا به XRP اشاره نشده است.

XRP (XRP) در ۲۴ ساعت گذشته از رقبای ارزهای دیجیتال برتر خود بهتر عمل کرده و به بالاترین حد در ۱۰ ماه گذشته رسیده است.

برچسب قیمت XRP به بالاترین حد ۱۰ ماهه رسید

در ۲۹ مارس، قیمت XRP نزدیک به ۱۵ درصد افزایش یافت و به ۰.۵۸ دلار رسید و از بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) پیشی گرفت که در ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب حدود ۴.۵ درصد و ۲.۷۵ درصد افزایش یافتند.

نمودار روزانه XRP/USD.منبع: Trading View

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در شکایت دادگاه خود علیه بایننس از بیت کوین، اتر و لایت کوین (LTC) به عنوان «کالا» یاد کرد.رگولاتورهای ایالات متحده XRP را نام نمی برند، بلکه نام بسیاری از آنها را ذکر می کنند فرض توکن ها به عنوان کالا طبقه بندی می شوند.

مرتبط: در اینجا دلیل شکایت CFTC از Binance بزرگتر از اجرای SEC است.

به احتمال زیاد تا پایان اسفند ماه با حضور کارشناسان حقوقی پرونده به پایان می رسد من باور دارم ریپل شانس برنده شدن دارد. قیمت XRP از ابتدای ماه به دلیل انتظارات مشابه، از جمله افزایش قیمت در ۲۹ مارس، ۴۵ درصد افزایش یافته است، که با تفسیر خوش بینانه سرمایه گذاران از پرونده های دادگاه CFTC تکمیل شد.

ابتدا ۳۵% قیمت XRP اصلاح شد؟

افزایش قیمت XRP آن را به هدف شکست ۰.۶۰ دلار نزدیک کرد. با این حال، به‌عنوان یک رویداد «خبر فروش»، احتمال یک اصلاح بزرگ پس از حکم SEC علیه ریپل وجود دارد.

مطالب مرتبط: چرا قیمت XRP امروز بالا می رود؟

شاخص های فنی همچنین نشان می دهد که جفت XRP/USD با خط روند بالایی کانال صعودی عمومی روبرو است. بنابراین، اصلاح به سمت خط روند نزولی در حال حاضر در حال انجام است، با هدف قیمت در آوریل حدود ۰.۳۸ دلار، کاهش ۳۵ درصدی نسبت به سطح قیمت فعلی.

نمودار روزانه XRP/USD.منبع: Trading View

در یک بازه زمانی گسترده تر، کانال صعودی مانند یک پرچم نزولی به نظر می رسد، یک نشانگر فنی ادامه نزولی.

نمودار هفتگی XRP/USD.منبع: Trading View

تکمیل الگوی پرچم می تواند قیمت XRP را تا ماه ژوئن به ۰.۱۸۹ دلار کاهش دهد که بیش از ۶۵ درصد از سطوح قیمت فعلی کاهش یافته است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا