🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت XRP به مهم ترین سطح سال ۲۰۲۴ رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP به سطحی رسیده است که می توان آن را مهم ترین سطح سال ۲۰۲۴ دانست. منشأ این ادعا در همگرایی سطوح مختلف مقاومت نهفته است که به طور تاریخی بر حرکات قیمت XRP تأثیر گذاشته است. با توجه به اینکه افزایش عمده ای در قیمت یا حرکت وجود ندارد، احتمال برگشت قیمت در این آستانه تقریباً مطلق تلقی می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت فعلی XRP یک منطقه مقاومت بحرانی را در حدود ۰.۶۰ دلار نشان می دهد. این نقطه در گذشته یک مانع مهم بوده است و انتظار می رود بار دیگر چالش مهمی را ایجاد کند. نزدیک شدن قیمت به این سطح، با توجه به اینکه بازار واکنش‌های احتمالی را پیش‌بینی می‌کند، با نظارت بیشتری مواجه می‌شود.

نمودار XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

مقاومت ۰.۶۰ دلاری توسط میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (MA) تقویت می شود، شاخصی که به طور گسترده ای قابل احترام است که اغلب به عنوان یک مقاومت پویا در طول مراحل نزولی عمل می کند. نزدیکی MA به سطح مقاومت، یک لایه دشواری اضافی به هر روند صعودی بالقوه اضافه می کند. علاوه بر این، مشخصات حجم در اطراف این سطح نشان‌دهنده افزایش فشار خرید نیست که می‌تواند قیمت را از طریق مقاومت پیش ببرد و احتمال برگشت را تقویت کند.

سطوح پشتیبانی XRP کمتر از قیمت فعلی است و سطح قابل توجه ۰.۵۵ دلار تعیین شده است که در هفته های اخیر هم به عنوان حمایت و هم به عنوان مقاومت عمل کرده است. شکست کمتر از این می تواند منجر به کاهش بیشتر شود و پس از آن می توان حمایت را در ۰.۵۰ دلار یافت که یک سطح روانی و تاریخی برای دارایی است.

در حالی که پتانسیل یک شکست صعودی وجود دارد، فقدان کاتالیزورهای صعودی قابل توجه و ساختار فنی فعلی نشان می دهد که یک رویکرد محتاطانه ضروری است. معامله گران می توانند قبل از در نظر گرفتن موضع صعودی تهاجمی تر، منتظر افزایش حجم و شکست واضح بالای مقاومت ۰.۶۰ دلار باشند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا