اخبار ارز دیجیتال

رشد قیمت XRP با تاخیر SEC در برابر ریپل – 25٪ کاهش می یابد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

XRP در حال نزدیک شدن به یک شکست بزرگ است، اما حجم کم می‌تواند تنظیمات رالی 30 درصدی آن را خراب کند.

XRP (XRP) در 11 آوریل 2.1% افزایش یافت و به 0.52 دلار رسید و معامله گران امیدوار بودند که داده های تورم را در 12 آوریل کاهش دهند، زیرا بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال رشد کرد. سود روزانه از 0.50 دلار افزایش یافت.

قیمت XRP: حجم معاملات Lackluster خطر تصحیح 25% را افزایش می دهد

رشد XRP با هدف قیمتی 0.65 دلاری خود، آن را به خارج شدن از محدوده عمومی پرچم گاو نزدیکتر کرده است.

نمودار روزانه کندل XRP/USD.منبع: Trading View

با این حال، حجم معاملات کم همراه با افزایش XRP نشان دهنده یک اصلاح احتمالی قیمت در آینده است. این می‌تواند به معنای عقب‌نشینی کوتاه‌مدت به خط روند پایین‌تر پرچم آوریل در نزدیکی 0.51 دلار باشد، یا یک اصلاح گسترده‌تر که وضعیت ادامه صعودی را به کلی نفی کند.

سناریوی فروش بلند مدت به بهترین وجه در نمودار هفتگی زیر نشان داده شده است. در اینجا، چشم انداز صعودی XRP محدود می شود زیرا مقاومت کلیدی به پشتیبانی تبدیل شده است.

نمودار هفتگی XRP/USD.منبع: Trading View

اگر فراکتال دوباره فوران کند، قیمت XRP ممکن است تا ماه می به سمت حمایت چند ماهه روند صعودی نزدیک به 0.40 دلار سقوط کند که حدود 25 درصد از سطح قیمت فعلی کاهش پیدا می کند.

SEC در مقابل ریپل هایپ خنک می شود

قیمت XRP در سال 2023 تقریباً 55 درصد افزایش یافت، که عمدتاً به دلیل انتظارات برنده شدن ریپل در دعوی دادگاهی است که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تشکیل شده است. این شامل افزایش 43 درصدی در ماه مارس در میان گمانه زنی ها مبنی بر صدور حکم تا پایان ماه می شود.

مرتبط: پروژه علامت ریپل، مونته نگرو برای ارز دیجیتال ملی نامشخص

اما اینطور نبود. در همان زمان، امتیاز جستجوی گوگل برای کلمه کلیدی «SEC vs. Ripple» از اوج 100 مارس به 56 در هفته منتهی به 8 آوریل کاهش یافت.

روندهای نسبی اینترنت 12 ماهه برای کلمه کلیدی “SEC در مقابل ریپل”.منبع: گوگل ترندز

علاوه بر این، داده‌های ردیابی شده توسط Santiment نشان می‌دهد که حجم اجتماعی XRP از بالاترین حد خود در ماه مارس کاهش یافته است.

XRP Social Volume.منبع: Santimento

در نهایت، XRP در بازه زمانی روزانه با بیت کوین (BTC) همگام است. با این حال، همانطور که کوین تلگراف اشاره می کند، بیت کوین به دلیل خطر افزایش نرخ بهره، در معرض خطر تصحیح 25000 دلاری کوتاه مدت قرار دارد و XRP و سایر آلتکوین ها نیز در معرض خطر از دست دادن هستند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا