اخبار ارز دیجیتال

۲۰ مارس پیش بینی قیمت XRP

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، خریداران در تلاش برای بازگشت به بازی هستند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

XRP/USD

نرخ XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۹٪ افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت XRP روند صعودی را نشان می دهد. اکنون در نزدیکی مقاومت محلی ۰.۵۹۹۴ دلار است. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را تا پایان روز حفظ کنند، انرژی انباشته شده ممکن است برای خروج کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، نرخ XRP به اشتباه پایین ترین سطح دیروز را شکست. اگر شمع خیلی دور از این علامت بسته شود، روند اصلاحی می تواند تا پایان هفته به سمت منطقه ۰.۶۲-۰.۶۴ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر واضحی را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. قیمت در وسط کانال گسترده، بین حمایت ۰.۴۵۹۰ دلار و مقاومت ۰.۷۳۲۹ دلار قرار دارد. از آنجایی که هیچ یک از طرفین مسلط نیستند، ادامه معاملات جانبی در منطقه ۰.۵۵-۰.۶۵ دلار سناریوی محتمل تر است.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت ۰.۵۹۶۳ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا