اخبار ارز دیجیتال

۱۰ فوریه پیش بینی قیمت XRP

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، امروز نه گاوها و نه خرس ها تسلط دارند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۶۶ درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در ۰.۵۱۹۶ دلار ایجاد کرده باشد. در این زمان باید به بسته شدن شمع روزانه توجه کرد.

اگر این دور از هدف رخ دهد، رشد ممکن است تا وسط کانال محلی ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت XRP بار دیگر به بالای سطح مقاومت ۰.۵۲۶۶ دلار صعود کرد. حتی اگر نرخ کمتر از این علامت باشد، احتمال مشاهده اصلاح به سمت منطقه ۰.۵۱۵۰ دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، وضعیت مثبت تر است. قیمت پس از شکست نادرست سطح ۰.۴۹۵۹ دلار در حال افزایش است. با این حال، نرخ XRP هنوز انرژی کافی برای ادامه حرکت را انباشته نکرده است. در این حالت، معاملات جانبی در محدوده ۰.۵۱-۰.۵۳ دلار سناریوی محتمل‌تر برای روزهای آینده است.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت ۰.۵۲۱۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا