اخبار ارز دیجیتال

قیمت XRP 7٪ افزایش می یابد زیرا گاوها تلاش می کنند زمین از دست رفته را به دست آورند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با بهبود در اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر، XRP جزر و مد را به سمت سواحل جدید می کشد. این ارز دیجیتال پس از افزایش ۳.۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۵۲۲ دلار، حالت بازیابی را فعال کرد. طبق داده‌های CoinMarketCap، XRP در دوره هفت روزه گذشته بیش از ۷ درصد افزایش یافته است.

نمودار XRP 1D. منبع: CoinMarketCap

این بازیابی برای گاوهای XRP و جامعه HODLer گسترده‌تر آن معنی زیادی دارد، زیرا نیاز به بازیابی زمین‌های از دست رفته همچنان پیگیری اصلی است. طی شش ماه گذشته، XRP بسیار کمتر از رقبای اصلی خود معامله شده است. قیمت این دارایی در شش ماه گذشته ۱۷.۰۷ درصد کاهش یافته است و زیان های مربوطه نیز در بازه های زمانی سه ماهه و ماهانه مشاهده شده است.

در حالی که هنوز خیلی زود است که تعیین کنیم تجدید حیات فعلی چقدر بلندپروازانه خواهد بود، نیاز به بازگشت به مسیرهای پیروزی وجود دارد. بسیاری از حامیان XRP پس از ناکامی در آزمایش مجدد سطح قیمت ۰.۸ دلاری که در آن سکه در آن معامله می شد، پس از حکم قاضی آنالیسا تورس در مورد وضعیت آن در جولای سال گذشته، اعتماد خود را نسبت به آینده این ارز دیجیتال از دست دادند.

در حال حاضر، مبارزه با ناملایمات فعلی، از جمله دفع هر گونه ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) در مورد امنیت آن، یک هدف کلیدی برای ارز دیجیتال باقی مانده است.

XRP به سمت نقطه عطف شبکه پیش می رود

با بیش از پنج میلیون کاربر فعال ماهانه، XRP و XRP Ledger (XRPL) همچنان به نقاط عطف مهم در سراسر صفحه دست می یابند.

جدای از XRP Ledger که به طور منظم به روز می شود، که اخیراً از Clawback در شبکه اصلی خود استقبال کرده است، این پروتکل در حال حاضر بر راه اندازی موج بعدی راه حل های مقیاس بندی لایه-۲ برای پیشبرد بیشتر تأثیر آن متمرکز است.

این هدف منجر به ظهور Evernode (EVRS) و Xahau Sidechain شده است که انتظار می‌رود هر دو نوآوری بزرگ بعدی را در پروتکل XRP Ledger رهبری کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا