اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت XRP 16 ژانویه

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته‌های CoinStats، خریداران هنوز وارد بازی نشده‌اند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

نرخ XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۴۷ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت XRP در وسط کانال، بین حمایت ۰.۵۷۱۱ دلار و مقاومت ۰.۵۷۸۳ دلار قرار دارد.

با این حال، اگر خریداران منطقه ۰.۵۴ دلاری را از دست بدهند، این امکان وجود دارد که به زودی شاهد آزمایش منطقه ۰.۵۷ دلاری باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

امکان مشاهده تصویر مشابه در تایم فریم روزانه وجود دارد. با این حال، باید به سطح پایین شمع دیروز در ۰.۵۶۸۶ دلار توجه کرد. اگر نوار زیر این علامت بسته شود، ممکن است اصلاح به زودی به سمت محدوده ۰.۵۶ دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، برای پیش بینی قیمت از راه دور خیلی زود است زیرا تنها چند روز تا بسته شدن نوار باقی مانده است. با این حال، اگر شمع در حدود قیمت های فعلی بسته شود، معاملات جانبی بین ۰.۵۴-۰.۵۸ دلار تا پایان ماه سناریوی محتمل تر است.

XRP در زمان نگارش مقاله با قیمت ۰.۵۷۲۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا