🚨 اخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت XRP 3 فوریه

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinStats، بازار هنوز تصمیم نگرفته است که به کدام سمت حرکت کند، زیرا قیمت برخی از ارزهای دیجیتال در حال کاهش و برخی دیگر در حال افزایش هستند.

نمودار XRP CoinStats

XRP/USD

XRP امروزه ارزش زیادی به دست آورده است و ۴ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ XRP سطح مقاومت محلی را در ۰.۵۲۴۷ دلار ایجاد کرده است. اگر نوار روزانه نزدیک به این سطح بسته شود، فردا می‌توان انتظار شکست منطقه ۰.۵۳ دلاری را داشت.

تصویر: نمای معاملاتی

باید به بسته شدن شمع در بازه زمانی بزرگتر توجه کرد. اگر نزدیک به قیمت های فعلی رخ دهد، ممکن است حرکت صعودی به سمت منطقه ۰.۵۴ دلار در مدت کوتاهی ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، نرخ XRP یک شکست کاذب از پایین ترین سطح قبلی در ۰.۴۹۵۹ دلار ایجاد کرد.

اگر قیمت بالاتر از منطقه ۰.۵۱-۰.۵۲ دلار بسته شود، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که تا اواسط فوریه بین ۰.۵۲ تا ۰.۵۴ دلار معامله شوند.

در زمان نگارش، XRP با قیمت ۰.۵۲۲۵ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا