اخبار ارز دیجیتال

قیمت XRP، گاوها را ۶۸۸۰ درصد بالاتر از خرس ها می برد، اما یک مشکل وجود دارد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری‌شده، چند روز پرتلاطم را پشت سر گذاشته است. استرس در سراسر جهان احساس شد زیرا موجودات، معامله گران و علاقه مندان شاهد دریایی از قرمز بودند.

با شروع این روند نگران کننده در روز چهارشنبه، قیمت XRP بیش از ۵.۷ درصد کاهش یافت و به زیر سطح فعلی ۰.۵۵ دلار سقوط کرد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

بیشترین ضربه در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد و کاهش سریع ۴.۴۷ درصدی در قیمت XRP مشاهده شد. این کاهش شدید منجر به انحلال طبیعی تعداد قابل توجهی از موقعیت های سرمایه گذار در XRP شد. پیامدهای این آشفتگی بازار فراتر از انتظار بود. CoinGlass گزارش داد که ۲.۴۷ میلیون دلار موقعیت XRP در ۲۴ ساعت گذشته منحل شده است.

گرفتن

چیزی که این را متفاوت می کند افشای این است که این پوزیشن های منحل شده، موقعیت های خرید به ارزش ۲.۴۳ میلیون دلار بودند. اینها اساساً شرط‌هایی روی رشد توکن هستند و نشان‌دهنده افزایش ۶۸۸۰ درصدی در مقایسه با انحلال پوزیشن‌های فروش به دلار است.

""
منبع: CoinGlass

در میان این حمام خون مالی، XRP جایگاه برجسته‌ای را در فهرست دارایی‌های نقد شده به خود اختصاص داده است و تنها پس از غول‌های رمزنگاری مانند بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) قرار دارد. همچنین باعث ایجاد برخی از دارایی های مورد بحث به ویژه MANTA و SUI شده است.

تأثیر کل این آشفتگی بازار نشان می دهد که تقریباً یک چهارم میلیارد دلار موقعیت در این دوره منحل شده است که اکثریت ۸۴.۹٪ از این موقعیت ها را موقعیت های خرید تشکیل می دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا