اخبار ارز دیجیتال

XRP بازگشت چشمگیری را برنامه ریزی می کند، کاتالیزورهایی که باید تماشا کنید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP با بازگشت آلتکوین های برتر به قلمرو سودآور، از بازار گسترده تر عقب مانده است. در زمان نگارش، داده‌های CoinMarketCap قیمت XRP را به ۰.۵۶۵ دلار می‌زند که در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۷ درصد کاهش یافته است. در طول ۲۴ ساعت گذشته، XRP بین دو حالت افراطی از ۰.۵۶۳۱ تا ۰.۵۷۲۲ دلار در نوسان بوده است.

با نگاهی به نمودار XRP/USDT 1D، به نظر می رسد که یک شکست در قیمت XRP در افق است. توکن شروع به دور شدن از باندهای بولینگر پایینی کرده است که نشانگر قوی تغییر در حرکت است. اگر XRP باندهای بولینگر خنثی را فتح کند، پتانسیل رشد آن تا سطح قیمت ۰.۶ دلار تایید خواهد شد.

تاییدی بر معکوس شدن این پتانسیل آبجو توسط نشانگر واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MADC) وجود دارد. در اینجا خط MACD و خط سیگنال در یک سطح هستند و یک تغییر بزرگ می تواند بن بست فعلی بازار را معکوس کند.

نمودار یک روزه XRP/USDT از طریق TradingView

در حال حاضر XRP از جمله توکن هایی است که از هفته گذشته یا ابتدای سال افزایش قابل توجهی نداشته است. با این حال، توانست رتبه خود را به عنوان ششمین توکن بزرگ پس از Solana (SOL) که اواخر سال گذشته جایگزین آن شد، حفظ کند.

کاتالیزور رشد XRP برای تماشا

XRP دارای چندین ویژگی است که آن را به یک کاندیدای عالی برای رشد تبدیل می کند. اما او هنوز شروع به استفاده درست از آن نکرده است. کاربرد سکه به عنوان رمز پرداخت و پرداخت، بزرگترین پایه ای است که می تواند رشد آن را تقویت کند، اما با وجود اینکه قاضی آنالیسا تورس حکم می کند که سکه به خودی خود یک ارز نیست، نرخ گسترش آن در سطح پایینی است. قرارداد سرمایه گذاری

نهنگ‌های XRP اخیراً فشار زیادی برای تغییر وضعیت موجود انجام داده‌اند، اما سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی چندان حمایتی نکرده‌اند، زیرا حجم معاملات ۲۴ ساعته از میانگین ۱.۳ میلیارد دلار به ۹۰۰،۰۷۳،۱۴۰ دلار در اوایل امسال تغییر کرده است.

اگر همه این عوامل هماهنگ شوند و پروتکل‌های در حال ظهور در XRP Ledger (XRPL) پذیرش را تشویق کنند، XRP می‌تواند در مسیر بازیابی زمین‌های از دست رفته باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا