🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP در میان رونق ETF جریان سرمایه ۱.۵ میلیون دلاری را افزایش می دهد

آخرین گزارش CoinShares در مورد جریان های سرمایه در بازار محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر رمزارز، حرکت های قابل توجهی را در محیط نشان داد. هفته گذشته، ۱.۵ میلیون دلار ورودی قابل توجهی به خصوص در محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر XRP وجود داشت. این نشان دهنده ادامه روند صعودی XRP است. در مجموع ۲.۳ میلیون دلار از ابتدای ماه مارس و ۹ میلیون دلار از ابتدای سال جاری جاری شده است.

ظهور XRP به عنوان یکی از رهبران محصولات سرمایه گذاری متمرکز بر آلت کوین با این ارقام برجسته شده است. تنها Solana (SOL) با ۲۳.۶ میلیون دلار و Polkadot با ۲.۷ میلیون دلار غیرمنتظره جریان ورودی بالاتری را نشان دادند که جذابیت پایدار XRP برای سرمایه گذاران را نشان می دهد.

منبع: CoinShares

افزایش ورودی XRP همزمان با افزایش گسترده‌تر در بازار ارزهای دیجیتال است که به دلیل افزایش تاریخی قیمت بیت‌کوین و جریان‌های قابل توجه وجوه به صندوق‌های ETF بیت‌کوین تقویت شده است. رونق مداوم ETF محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را به سطوح بی سابقه ای سوق داده است و ورودی های هفتگی آن به ۲.۷ میلیارد دلار رسیده است. این میزان کل ورودی‌های سالانه را به ۱۰.۳ میلیارد دلار می‌رساند که یک گام به رکورد ورودی ۱۰.۶ میلیارد دلاری در کل سال ۲۰۲۱ نزدیک‌تر می‌شود.

علاوه بر این، شرایط پر جنب و جوش بازار به ارقام مبادلات تجاری خیره کننده ای تبدیل شد که به ۴۳ میلیارد دلار در طول هفته رسید که نسبت به رکورد ۳۰ میلیارد دلاری هفته قبل افزایش چشمگیری داشت. این آخرین افزایش قیمت ها همچنین کل دارایی های تحت مدیریت (AuM) را به رکورد ۹۴.۴ میلیارد دلار رساند که نشان دهنده افزایش چشمگیر ۱۴ درصدی در هفته گذشته و افزایش خیره کننده ۸۸ درصدی از سال تا به امروز بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا