🚨 اخبار ارز دیجیتال

رمز و راز XRP: توکن‌های عظیم XRP که از مبادلات جابه‌جا شدند، فتنه‌ای را برانگیخت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ، پس از انتقال تعداد قابل توجهی از توکن‌ها از صرافی رمزارز Binance به آدرس‌های ناشناخته، خود را در مرکز یک رمز و راز شگفت‌انگیز یافت.

این رویداد مرموز باعث ایجاد حدس و گمان و کنجکاوی در دنیای ارزهای دیجیتال شد و ناظران را مشتاق کرد تا دلایل پشت انتقال عظیم XRP را کشف کنند.

همه چیز از روز جمعه آغاز شد که مقدار قابل توجهی از انتقال XRP از بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان، به کیف پول‌های ناشناخته مشاهده شد. هر انتقال بالغ بر ۱۸ میلیون XRP بود.

این روند در آخر هفته ادامه داشت و در ۲۴ ساعت گذشته، ردیاب داده‌های رمزنگاری شده Whale Alert، چهار تراکنش دیگر را گزارش کرد که مجموعاً بین ۱۸.۴۳ میلیون تا ۱۹.۲ میلیون XRP بودند که منجر به گمانه‌زنی در مورد دلایل این انتقال‌های بزرگ شد.

با توجه به این هشدار نهنگ۱۸,۷۵۰,۴۴۸ XRP به ارزش ۱۱,۶۹۸,۹۱۸ دلار و ۱۸,۸۲۴,۵۰۳ XRP به ارزش ۱۱,۱۹۳,۴۱۹ دلار در دو تراکنش از بایننس به کیف پول های ناشناخته منتقل شدند. دو تراکنش دیگر انتقال ۱۹,۲۱۲,۰۱۲ XRP به ارزش ۱۱,۴۷۵,۷۲۹ دلار و ۱۸,۴۳۸,۴۸۱ XRP به ارزش ۱۱,۲۶۸,۲۶۷ دلار بود.

فراوانی و مقیاس نقل و انتقالات منعکس کننده یک تلاش هماهنگ است که باعث می شود برخی در مورد اهداف پشت این نقل و انتقالات گمانه زنی کنند.

در حالی که دلیل دقیق این حرکات مشخص نیست، احتمال تغییر کیف پول توسط بایننس همچنان باقی است. احتمال دیگر این است که سرمایه گذاران نهادی یا دارندگان بزرگ XRP می توانند موقعیت خود را به صورت استراتژیک با پیش بینی تحولات آتی تنظیم کنند.

به گفته Whale Alert، در یک تراکنش جداگانه از موارد ذکر شده در بالا، ۲۴,۵۵۰,۰۰۰ XRP به ارزش ۱۵,۰۳۷,۳۶۶ دلار از یک کیف پول ناشناخته به Bitstamp منتقل شد.

معامله گران و سرمایه گذاران از نزدیک تغییرات ثابت XRP را در چند روز گذشته زیر نظر داشته اند و تأثیرات بالقوه آن را بر مسیر قیمت XRP و احساسات بازار تجزیه و تحلیل کرده اند. در حالی که برخی نقل و انتقالات را دلیلی برای نگرانی می دانند، برخی دیگر آنها را نشانه ای از اطمینان یا موقعیت استراتژیک پیش از رویدادهای بالقوه در حال حرکت در بازار می دانند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا