اخبار ارز دیجیتال

XRP پیشرفت بزرگی کرد و در ۲۴ ساعت به حجم تراکنش ۱.۶ میلیارد دلاری رسید.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP با حجم معاملات خیره کننده ۱.۶ میلیارد دلاری در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش چشمگیر حجم معاملات بوده است. این افزایش زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت XRP یک جهش قابل توجه در ارزش را تجربه کرده است که نشان‌دهنده علاقه و فعالیت مجدد در بازار ارزهای دیجیتال است.

طبق داده‌های CoinMarketCap، ۲.۸۶۹ میلیارد XRP یا ۱.۶ میلیارد دلار XRP در ۲۴ ساعت گذشته معامله شد که نسبت به روز گذشته ۶۱ درصد افزایش داشت.

در حالی که XRP در معاملات اولیه امروز به ۰.۵۵۹ دلار رسید، افزایش حجم معاملات با افزایش قیمت تقریباً ۵ درصدی همراه شد. XRP آخرین بار حدود یک ماه پیش در ۱۸ ژانویه نزدیک به این سطح معامله شد.

معامله ۱.۶ میلیارد دلاری XRP نشان دهنده نقدینگی قابل توجه در بازار XRP است و فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران برای خرید و فروش این ارز دیجیتال فراهم می کند. این نقدینگی برای حفظ یک بازار سالم و پر جنب و جوش، امکان کشف قیمت موثر و به حداقل رساندن تأثیر معاملات بزرگ بر قیمت XRP بسیار مهم است.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

افزایش قیمت و حجم اخیر در XRP به احتمال زیاد می‌تواند به عوامل متعددی از جمله احساسات مثبت در کل بازار ارزهای دیجیتال نسبت داده شود، با رسیدن بیت کوین به ۵۲۰۰۰ دلار، بالاترین سطح آن از دسامبر ۲۰۲۱.

بر اساس گزارش اخیر CoinShares، XRP با مشاهده جریان‌های مثبت برای دو هفته متوالی از احساسات مثبت بازار سود برده است.

XRP از زمانی که در ۳۱ ژانویه به ۰.۴۸۵ دلار کاهش یافت، روند صعودی ثابتی داشته است. افزایش پیشرفت کرد و قیمت کمی از سد MA 50 روزانه در ۰.۵۵۳ دلار عبور کرد.

با این حال، پیشرفت بیشتر XRP می تواند به بسته شدن پایدار بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰۰ روزه در ۰.۵۵۲ دلار و ۰.۵۶۸ دلار بستگی داشته باشد. در این مورد، XRP ممکن است سطح ۰.۶۲ دلار را دوباره آزمایش کند. اگر گاوها موفق شوند، سطوح ۰.۶۵۸ دلار و ۰.۷۰ دلار می توانند ظاهر شوند.

از سوی دیگر، اگر خرس‌ها به عقب برگردند، سطح ۰.۵۰ دلار به نظر می‌رسد که پشتیبانی بسیار خوبی برای قیمت XRP است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا