🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP و Litecoin (LTC) شاهد افزایش خیره کننده ۱ میلیون دلاری هستند

XRP و Litecoin (LTC)، دو مورد از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار، شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای از ورودی‌ها بودند، زیرا سرمایه‌گذاران بیش از ۱ میلیون دلار به صندوق‌های رمزنگاری متمرکز بر این دارایی‌ها سرازیر کردند.

طبق داده‌های CoinShares، ارائه‌دهنده پیشرو محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال، XRP و LTC به ترتیب در هفته منتهی به ۱۶ فوریه ۲۰۲۴، ۰.۴ میلیون دلار و ۰.۶ میلیون دلار ورودی داشتند.

جریان ورودی به XRP و LTC در بحبوحه افزایش بی سابقه منابع مالی در بازار ارزهای دیجیتال صورت می گیرد.

به گزارش کوین‌شیر، دارایی دیجیتال محصولات سرمایه گذاری شاهد ورود هفتگی بی سابقه ۲.۴۵ میلیارد دلاری بودند. ورودی سالانه به رقم خیره کننده ۵.۲ میلیارد دلار رسیده است. این جریان‌های ورودی، همراه با حرکت‌های مثبت اخیر قیمت، کل دارایی‌های تحت مدیریت (AuM) را به ۶۷ میلیارد دلار رساند که بالاترین سطح از دسامبر ۲۰۲۱ است.

بیت کوین بیش از ۹۹ درصد از ورودی ها را دریافت کرد، اما سایر سرمایه گذاران نیز از این فرصت استفاده کردند و به شرط های کوتاه بیت کوین که ۵.۸ میلیون دلار دریافت کردند، اضافه کردند. اتریوم نیز از این موضوع سود برد و شاهد ورود ۲۱ میلیون دلاری بود.

قطعی اخیر در سولانا بر احساسات تأثیر گذاشت و مجموع خروجی آن ۱.۶ میلیون دلار بود. آلت کوین هایی مانند Avalanche، Chainlink و Polygon به ترتیب ۱ میلیون، ۰.۹ میلیون دلار و ۰.۹ میلیون دلار دریافت کردند.

XRP و LTC در حال حاضر با قیمت ۰.۵۵۸ دلار و ۷۱.۲۴ دلار با ارزش بازار به ترتیب ۳۰.۴۷ میلیارد دلار و ۵.۲۸ میلیارد دلار معامله می شوند. با توجه به CoinMarketCap، XRP و LTC در حال حاضر به ترتیب در بین ششمین و بیستمین ارزهای دیجیتال بزرگ هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا