🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger در سه ماهه چهارم با افزایش فعالیت On-Chain 400٪ افزایش می یابد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ریپل رسما گزارش بازارهای XRP سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ خود را منتشر کرده است که دیدگاه های شرکت را در مورد وضعیت بازارهای کریپتو، اعلامیه های مربوط به XRP Ledger و XRP و تحولات بازار در سه ماهه قبل نشان می دهد.

به گفته ریپل، سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ یک سه ماهه تاریخی رشد و پیروزی در بسیاری از زمینه‌ها برای دارایی‌های ارزهای دیجیتال و کلان گسترده‌تر بود.

این همچنین در افزایش فعالیت زنجیره ای XRP Ledger مشهود است. فعالیت درون زنجیره ای به تعداد و حجم تراکنش های انجام شده در XRP Ledger، یک بلاک چین منبع باز و عمومی اشاره دارد.

همانطور که در این گزارش اشاره شد، رشد ۴۰۰ درصدی در رشد NFT XRP Ledger در سه ماهه گذشته مشاهده شد. این در حالی است که بیش از نیمی از NFT های تمام دوران در سه ماهه چهارم رخ داده اند که بیش از ۴۰۰ درصد نسبت به سه ماهه سوم افزایش داشته است.

مورد استفاده از NFT تا به امروز با بیش از پنج میلیون ضرابخانه و بیش از یک میلیون فروخته شده، برای مجموع فروش نزدیک به ۱۰ میلیون دلار، همچنان مورد توجه قرار گرفته است.

در سه ماهه قبل، تراکنش های زنجیره ای ۳۴ درصد افزایش یافت در حالی که تعداد کیف پول ها بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت.

تراکنش ها از ۹۰,۴۴۶,۷۴۶ به ۱۲۱,۰۳۱,۷۱۳ افزایش یافت. این نشان دهنده رشد سه ماهه ۳۴ درصدی است. به همین ترتیب، تعداد کیف پول های جدید از ۱۵۷۹۳۶ به ۲۰۸۵۲۲ افزایش یافت. این نشان دهنده رشد ۳۲ درصدی در این دوره زمانی است.

XRP سوزانده شده برای کارمزد تراکنش نیز از ۲۴۳۲۰۱ به ۳۱۷۲۷۱ افزایش یافت که نشان دهنده رشد ۳۰ درصدی است.

افزایش فعالیت های زنجیره ای در نتیجه چندین پروژه کلیدی در جامعه است که موارد استفاده نوآورانه و مزایای بیشتری را برای XRPL به ارمغان می آورد.

DappRadar یکپارچه‌سازی XRPL را اعلام کرد که به کاربران امکان می‌دهد داده‌ها و بینش‌هایی درباره برنامه‌های کاربردی در اکوسیستم XRPL به دست آورند و در عین حال عملکرد و معیارهای حیاتی آن‌ها را ردیابی کنند. Band Protocol ادغام خود را با XRPL اعلام کرد و آن را به ارائه دهنده اصلی اوراکل برای شبکه اصلی XRPL و زنجیره جانبی EVM تبدیل کرد.

Uphold همچنین کیف پول حضانت خود را به نام Vault معرفی کرد که در ابتدا از XRP با هدف گسترش به بیت کوین در اوایل سال آینده پشتیبانی می کند.

با نگاهی به آینده، Atato Digital Asset Custody قصد دارد با Cronos Chain و XRPL یکپارچه شود و رویه های کدگذاری را برای ایمن سازی و پشتیبانی از توکن ها در شبکه های EVM و غیر EVM ساده کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا