🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger برای بهبود قابلیت همکاری با Xahau آینده ویژگی: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP Ledger، بلاک چین غیرمتمرکز که به ارز دیجیتال XRP قدرت می‌دهد، قرار است قابلیت همکاری خود را با ویژگی جدیدی به نام XAH Teleport افزایش دهد.

توسعه دهنده XRPL ویتسه باد جزئیات مربوط به ویژگی آینده “XAH Teleport” را در یک توییت جدید به اشتراک گذاشت.

به گفته Wind، “XAH Teleport” به توکن های XAH اجازه می دهد آزادانه بین Xahau و XRPL (یا برعکس) حرکت کنند. در همین حال، امکان انتقال توکن های XAH صادر شده در XRPL به شبکه Xahau (یا برعکس) وجود نداشت.

در سال ۲۰۲۳، Xahau، یک زنجیره جانبی جدید XRP Ledger (XRPL) راه اندازی شد. شبکه Xahau همان کد پروتکل XRPL را اجرا می کند اما برخی از قابلیت های منحصر به فرد را اضافه می کند که در بلاک چین اصلی XRPL موجود نیست.

یکی از مواردی که در Xahau معرفی شده است، یک سکه جدید با نماد معاملاتی XAH است. وظیفه اصلی XAH پوشش هزینه های تراکنش در شبکه Xahau است.

XRP Ledger این مزیت را دارد که اجازه می دهد هر دارایی (به غیر از XRP) به عنوان توکن نمایش داده شود. توکن‌های XAH در XRPL «IOU» برای ارزهای XAH در بلاک چین Xahau هستند.

در این زمینه، Wind خاطرنشان می کند که ویژگی آینده “XAH Teleport” به کاربران این امکان را می دهد که XAH را مستقیماً بین شبکه های Xahau و XRPL ارسال کنند در حالی که به توکن های XAH IOU صادر شده توسط گیت هاب اجازه می دهد آزادانه جریان داشته باشند. او ادعا می کند که این اقدام تنها چند ثانیه طول می کشد.

به گفته توسعه دهنده XRP Ledger، هفته آینده به آزمایش داخلی و با توسعه دهندگان اکوسیستم می گذرد. پس از تکمیل، مشتریان Xaman (Xumm) Pro یک ماه دسترسی زودهنگام به عموم مردم خواهند داشت.

در فوریه، کیف پول Xumm که اکنون Xaman است، برنامه xApp Adjustment Balance را راه اندازی کرد تا درخواست های موجودی Xahau را در دسترس تر کند.

تنظیم تعادل xApp به کاربران امکان دسترسی به یکی از اجزای اصلی شبکه Xahau را می دهد و به آنها امکان می دهد به شبکه بپیوندند و تنظیمات تعادل را درخواست کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا