اخبار ارز دیجیتال

XRP Ledger ارتقای نرم‌افزاری عمده دریافت می‌کند، در اینجا چه چیزی برطرف شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP Ledger (XRPL) یک ارتقاء نرم افزاری بزرگ دریافت کرده است که چندین بهبود و رفع اشکال را معرفی می کند. موج دار شدن rippled (سرور XRP Ledger) از انتشار نسخه ۲.۰.۱ در X (توئیتر سابق) خبر داد.

نسخه “Rippled (XRP Ledger Server) نسخه ۲.۰.۱” چند باگ را برطرف می کند، اگرچه هیچ ویژگی جدیدی در مقایسه با نسخه ۲.۰.۰ وجود ندارد.

به روز رسانی رشد نامحدود حافظه را هنگام اجرای path_find برطرف می کند. همچنین اشکالی را برطرف می کند که در برخی موارد منجر به حذف آنلاین شده و باعث تاخیر در ضبط مداوم روی دیسک می شود. همچنین ادعایی را که می‌توانست تحت بار سنگین اتصالات WebSocket غیرمجاز رخ دهد، برطرف کرد.

بهبودهای دیگر شامل بهبود مدیریت طول عمر اشیاء دفتر کل (SLE) برای جلوگیری از استفاده از حافظه فراری است.

این نسخه همچنین شامل به‌روزرسانی پیام راهنما در مورد تطبیق الگوی مجموعه آزمایشی واحد و برگرداندن گروه‌های نوشته شده ناهمزمان به NuDB است. این ارتقا همچنین پیوندهای شکسته در اسناد را برطرف می کند.

اخبار XRPL

در ابتدای هفته، XRPL به یک نقطه عطف مهم رسید. پروتکل نواری ادغام به عنوان اولین ارائه دهنده Oracle برای XRPL.

این همکاری، Band Protocol را به عنوان ارائه‌دهنده اصلی اوراکل برای شبکه اصلی XRPL و زنجیره جانبی EVM نشان می‌دهد. Band Protocol Oracle رسماً در شبکه آزمایشی زنجیره جانبی XRP Ledger EVM منتشر شد و نقطه عطف مهمی را رقم زد.

در تحولات دیگر، اپلیکیشن آموزشی Web3 EasyA همکاری خود را با ریپل اعلام کرد. به موازات آن، کمپین آموزشی جدیدی با EasyA تحت هشتگ «۶۰DaysOfXRPL» راه‌اندازی می‌شود که در آوریل ۲۰۲۴ به هکاتون رو در رو EasyA x XRP Ledger ختم خواهد شد.

این هکاتون از توسعه دهندگان برتر از چالش های یادگیری #۶۰DaysOfXRPL دعوت می کند تا ایده های خود را در لندن با جایزه ۲۵۰۰۰ دلار مطرح کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا