🚨 اخبار ارز دیجیتال

وکیل XRP از «ساتوشی جعلی» کریگ رایت به دلیل اشتباه تاریخی انتقاد کرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اخیراً کریگ رایت که به دلیل ادعای ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود با موشکافی مواجه شد از وکیل XRP، جان ای. دیتون، به دلیل آنچه که او به عنوان نادرستی تاریخی و دروغ های آشکار تلقی کرد.

خطای تاریخی ادعایی کریگ رایت

توبیخ دیتون در پست اخیر در X ظاهر شد که در آن اعتبار رایت را برجسته کرد. دیتون گفت: “CSW آشکارا دروغ می گوید.” “اگر او جای ساتوشی بود، به یاد می آورد که اولین بیت کوین ارسال شده را برای هالفین ارسال کرده است. این همچنین به این معنی است که او دروغگوی خوبی نیست.”

این توبیخ شدید به دنبال یک تبادل جنجالی در طول یک دادرسی قانونی بود که در آن رایت ادعا کرد که بیت کوین را به عنوان ساتوشی برای “صدها نفر” ارسال کرده است اما تحت فشار قاضی هیچ نامی را ذکر نکرد.

اعتبار رایت با شکست های قانونی اخیر بیشتر از بین رفته است. رد درخواست تجدیدنظر در پرونده افترا علیه پیتر مک کورمک از سوی دادگاه عالی بریتانیا و اعطای خسارت اسمی ۱ پوند به او، بر رد ادعاهای ساتوشی در مورد هویت وی توسط قوه قضاییه تاکید می کند. علیرغم ادعاهای مداوم او، دادگاه از تایید وضعیت خودخوانده رایت به عنوان خالق بیت کوین خودداری کرد.

رایت سپس به استراتژی حقوقی جدیدی روی آورد که بر ادعای مالکیت حقوق مالکیت معنوی مرتبط با بیت کوین متمرکز بود. با هدف ایجاد کنترل بر جنبه های کلیدی زیرساخت ارزهای دیجیتال، شکایت هایی را علیه توسعه دهندگانی که کد منبع باز را حفظ می کنند، راه اندازی کرده است. اما تلاش‌های او با مقاومت مواجه شد و تحلیل‌گران حقوقی پیشنهاد کرده‌اند که تاکتیک‌های او می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد، به‌ویژه با توجه به شواهدی که صحت او را زیر سوال می‌برند.

پیروزی های قانونی رایت

با وجود این ناکامی ها، رایت در مبارزه خود با توسعه دهنده پیشرو بیت کوین کبرا، که به حفظ بیت کوین.org معروف است، یک پیروزی قانونی به دست آورد.

در تصمیمی در سال گذشته، رایت برای همیشه کبرا و Bitcoin.org را از توزیع اطلاعات مربوط به وایت پیپر بیت کوین در بریتانیا ممنوع کرد. این نتیجه نشان‌دهنده یک پیروزی تاکتیکی برای رایت است، اما برای اثبات ادعای او مبنی بر ساتوشی بودن کار چندانی انجام نمی‌دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا