اخبار ارز دیجیتال

جان دیتون، وکیل XRP، به عنوان amicus curiae در دادخواست LBRY شرکت می کند

دوره های اندرو تیت

دیتون به دلیل مشارکت فعال خود در روندهای قانونی و بحث های مربوط به مقررات و دعوی قضایی در مورد ارزهای دیجیتال شناخته شده است.

وکیل جان دیتون، که وکالت بسیاری از دارندگان توکن XRP در دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ریپل (SEC) را بر عهده دارد، به طور رسمی یک ظاهر amicus curiae در دادخواست LBRY ارائه کرده است.

با توجه به داده ها ارائه شده است در 14 سپتامبر 2023، دیتون رسماً به نمایندگی از آمیکوس کوریا نائومی براکول، اخطاریه حضور خود را به دادگاه تجدیدنظر ناحیه اول تسلیم کرد.

دیتون با ذکر پیشنهاد خود گفت: گفت با ارسال پست در X (توئیتر سابق)،

برد، باخت یا مساوی، ما خواهیم جنگید!

به طور خاص، نائومی براکول، با همکاری دیتون، به عنوان بنیانگذار قانون رمزنگاری، یک پلتفرم اختصاص یافته به ارائه بینش و به روز رسانی در مورد تحولات قانونی و نظارتی مربوط به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است.

این وکیل به خاطر دفاع از حقوق سرمایه گذاران کریپتو و شرکت فعالانه در روندهای قانونی و بحث های مربوط به مقررات و دعوای کریپتو شناخته شده است.

در مارس 2021، SEC ایالات متحده شکایتی علیه LBRY به دلیل فروش غیرقانونی توکن های LBC بدون ثبت نام نزد مقامات مطابق با قانون تنظیم کرد.

در 7 سپتامبر، LBRY درخواست تجدیدنظری را به دادگاه اول ایالات متحده ارائه داد و به دنبال اعتراض به حکم نهایی صادر شده در 11 ژوئیه بود که LBRY را به پرداخت جریمه های مدنی و منع آن از شرکت در مشاغل ثبت نشده منع می کرد. یک اخطار تجدید نظر در دادگاه ثبت شد. اوراق بهادار ارزهای دیجیتال در آینده

در ژوئیه 2023، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه نیوهمپشایر حکم نهایی خود را در U.S.SEC علیه LBRY صادر کرد. در این حکم آمده بود که LBRY مسئول نقض بخش 5 قانون اوراق بهادار سال 1933 است.

مربوط: گری جنسلر، عضو کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در جلسه استماع سنا موضع قاطعی در مورد اجرای ارزهای دیجیتال اتخاذ کرد.

نتیجه پرونده LBRY تأثیر بالقوه ای بر پرونده XRP دارد. با این حال، در 14 ژوئیه 2023، قاضی ناحیه ایالات متحده، آنالیسا تورس، به نفع ریپل قضاوت خلاصه کرد و حکم داد که فروش توکن‌های XRP به خریداران خرده‌فروشی یک امنیت نیست.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا