🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت XRP با افزایش ۱۶ درصدی رکورد خود را شکست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم ارز دیجیتال عملکرد متفاوتی را مشاهده می کند زیرا بسیاری از آلتکوین ها از بیت کوین (BTC) پیشرو بخش واضح جدا شده اند که طی ۲۴ ساعت ۰.۴۰ درصد کاهش یافته و به ۶۱۹۶۹.۳۳ دلار رسیده است. XRP از جمله آلتکوین هایی است که پس از ۷.۶ درصد افزایش به ۰.۶۳۳۱ دلار در ۲۴ ساعت گذشته، در مسیر رشد متفاوتی قرار دارند.

XRP یک نگرانی عمده برای اعضای جامعه بوده است، زیرا به طور کلی نتوانسته است با بازار کلی رشد کند. این فشار ضعیف از سوی نهنگ های بازار مشخصه رشد در دو ماه آخر سال بود. این امر واگرایی فعلی را به یک محرک اصلی تبدیل می‌کند و این به سرعت رشد XRP در دوره هفت روزه گذشته به ۱۶ درصد کمک کرده است.

قیمت فعلی که یک نزول جزئی برای این ارز دیجیتال است، از ۰.۴۹۸۲ دلار به ۰.۶۲۸۸ دلار در ۲۴ ساعت افزایش یافته است. این انتهای بالاتر طیف یک نقطه مثبت برای XRP است. متذکر می شویم که دارایی در بیش از هشت هفته به این سطح نرسیده است که بهترین سطح شخصی سال را نشان می دهد.

آینده XRP چیست؟

اگرچه نکات منفی زیادی در پیش روی XRP وجود دارد، به ویژه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و شرکت پرداخت بلاک چین Ripple Labs Inc. است در رحمت از نتیجه حل و فصل دعوی بین.

از منظر فنی، تنظیم فعلی در نمودار روزانه XRP/USD نشان می‌دهد که سکه بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه (EMA) است و چشم‌انداز صعودی بلندمدت را نشان می‌دهد.

نمودار روزانه XRP منبع: TradingView

اگر XRP بتواند شکست را بالاتر از سطح ۰.۶۲ دلار حفظ کند، به زودی روند صعودی اضافی را به سمت سطح ۰.۷ دلار از سر خواهد گرفت.

همانطور که ما به سمت اوج‌های جدید پیش می‌رویم، نقش‌های خرده‌فروشی و نهنگ‌ها باید مکمل و پایدار باشند تا از طریق کسب سود در طول مسیر، هرگونه اصلاحی را تحمل کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا