اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران XRP در هشدار به عنوان تاریخچه قیمت XRP سیگنال های طوفانی فوریه را نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علاقه مندان به کریپتو که XRP دارند باید خود را برای فوریه بالقوه آشفته آماده کنند زیرا داده های تاریخی نشان می دهد که ماه سختی برای توکن محبوب بوده است.

با توجه به تاریخچه قیمت XRP CryptoRank، اولین ماه سال ۲۰۲۴ احتمالاً منجر به یک درصد ضرر دو رقمی خواهد شد که با میانگین بازگشت سرمایه برای تمام ژانویه های ۲۰۱۴ در -۱۲.۴٪ مطابقت دارد.

تنها یک هفته به پایان ماه باقی مانده است، سرمایه گذاران XRP ممکن است مشتاق باشند که در فوریه چه اتفاقی خواهد افتاد. پیش‌بینی نتایج در بازار بی‌ثبات کریپتو یک کار چالش برانگیز است، اما مدل‌های تاریخی بینش‌هایی را ارائه می‌کنند.

بنابراین، در دهه گذشته، XRP عمدتاً دینامیک منفی را در ماه دوم سال نشان داد. میانگین سودآوری ۵.۱۵- درصد است که ارزش متوسط ​​منصفانه آن ۸.۱۲- است.

""
بازده ماهانه XRP CryptoRank

آخرین باری که XRP سودآوری داشت در فوریه ۲۰۲۲ بود که تا پایان ماه شاهد افزایش قابل توجه ۲۶.۳ درصدی قیمت‌ها بود. پیش از این، سال ۲۰۱۶ تنها سالی بود که نتایج مثبتی به این بزرگی داشت. به غیر از رشد ضعیف ۱.۱۳ درصدی در سال ۲۰۱۹، ماه های فوریه منجر به زیان XRP و سرمایه گذاران آن شد.

آیا ارزش نگهداری دارد؟

با توجه به این روندهای تاریخی، از دارندگان XRP خواسته می شود که تصمیمات سرمایه گذاری خود را به دقت در نظر بگیرند. با وجود زیان های قابل توجه از ابتدای سال ۲۰۲۴، ماه آینده می تواند وضعیت را بدتر کند.

با نزدیک شدن به پایان ژانویه، سرمایه‌گذاران XRP خود را در حالت آماده‌باش قرار می‌دهند و به دقت سیگنال‌های تاریخی را در نظر می‌گیرند که به یک فوریه بالقوه آشفته برای این ارز دیجیتال محبوب اشاره می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا