اخبار ارز دیجیتال

XRP در حالت Epic Correction: این ۳ کاتالیزور رشد را تماشا کنید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP نتوانست نقطه مقاومت ۰.۵۷ دلاری را به عنوان حمایت در آخر هفته تغییر دهد زیرا بازار بر گاوها غلبه کرد تا قیمت را پایین بیاورد. در زمان نگارش این مقاله، XRP به قیمت ۰.۵۳۹۸ دلار تغییر می‌کند که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۲۱ درصد کاهش داشته است. طی دوره هفت روزه گذشته، کاهش بسیار شدید بوده است، به طوری که XRP 6.8 درصد از ارزش بازار خود را در یک فروش نزولی گسترده و جامع از دست داده است.

قیمت XRP 1D. منبع: CoinMarketCap

XRP در بیشتر سال جاری در حالت تصحیح باقی مانده است. ارز دیجیتال توانسته است کاملا انعطاف پذیر باقی بماند و منطقه حمایت ۰.۵ دلاری را در مواجهه با فروش شدید حفظ کند. اکنون مسئولیت ایجاد تفاوت بر دوش گاوها است و سه کاتالیزور کلیدی می توانند به دستیابی به این اهداف کمک کنند.

نقش Ripple Labs و میزان دو برابر شدن آن در موارد استفاده از XRP در سوق دادن چشم انداز قیمت ارز دیجیتال به قلمرو مثبت بسیار مهم است. در حالی که XRP بخش مهمی از راه‌حل بین‌المللی ریپل است، به حداکثر رساندن شبکه و شرکای آن برای گسترش پذیرش کوین می‌تواند بازی تقاضا برای XRP را در درازمدت تغییر دهد.

XRP Ledger و فاکتور نهنگ

تحولات در XRP Ledger و همچنین تأثیر آزمایشگاه های ریپل، می تواند تأثیر بیشتری بر چشم انداز XRP در کوتاه مدت داشته باشد.

با ظهور پروتکل‌های جدیدی مانند Evernode (EVR) و Xahau، موارد استفاده جدیدی در حال ظهور هستند که می‌توانند تقاضا برای ارز پایه را افزایش دهند و چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را برای قیمت فراهم کنند.

در نهایت، نقش نهنگ‌های XRP در معکوس کردن شانس ارز دیجیتال بسیار ارزشمند است. با انباشت مداوم XRP توسط نهنگ ها، سیگنال های جذابیت سکه می تواند در جامعه سیل شود و احساسات را در کوتاه مدت به طور مثبت تغییر دهد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا