اخبار ارز دیجیتال

XRP “نقطه اوج” را قضاوت می کند، اما ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم – وکیل


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جامعه ارزهای دیجیتال گرد هم آمده اند تا حکم اخیر در مورد وضعیت امنیتی XRP را جشن بگیرند، اما وکلای دادگستری هشدار می دهند که این امر بیش از آنچه در چشم دیده می شود معنی دارد.

پیروزی تصمیم‌گیری تقسیم‌شده Ripple Labs بر تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده به‌عنوان ضربه مهمی به «جنگ علیه ارزهای دیجیتال» رگولاتورها تلقی می‌شود، اما وکلای رمزارز می‌گویند این است که هشدار می‌دهد که این یک پیروزی قاطع برای تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار نخواهد بود.

در یک قضاوت تاریخی در 13 جولای، قاضی تورس حکم داد که XRP (XRP) یک اوراق بهادار نیست، حداقل زمانی که به عموم مردم فروخته می شود.

این تصمیم با تشویق دارندگان توکن XRP همراه شد و با افزایش قابل توجهی در قیمت توکن همراه شد، با ستایش پیشگامان صنعت احتمالاً از دادخواهی توسط صرافی‌های ارز دیجیتال Coinbase و Binance.

لوک مارتین، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Venture Coinst دریافت کردم بر اساس این گزارش، “بخش اصلی” ادعای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در شکایت علیه بایننس و کوین بیس این است که این دو شرکت پیشنهاد فروش اوراق بهادار ثبت نشده در پلتفرم های خود را داده اند.

پس از از دست دادن پرونده در پرونده XRP، مارتین معتقد است که این ضربه بزرگی به SEC و رئیس آن، گری جنسلر خواهد بود.

او این تصمیم را برای صنعت “فوق العاده صعودی” خواند.

جان دیتون، وکیل Pro-XRP نیز نظر مشابهی را بیان کرد. می گوید Coinbase یکی دیگر از «برندگان» این حکم بود و استدلال می‌کرد که آلتکوین‌ها سود خواهند برد.

به طور مشابه، تایلر وینکلووس، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، گفت این حکم شکایت SEC علیه کوین بیس را «باطل» می کند. برادر دوقلوی او، کامرون وینکلووس، این حکم را «آبشاری» نامید که اعمال قدرت بر ارزهای دیجیتال را برای SEC دشوار می‌کند.

پس از این تصمیم، Coinbase، Kraken و iTrustShares قبلا XRP را در پلتفرم های مربوطه خود فهرست کرده اند.

کلمه احتیاط

علیرغم نتیجه مثبت XRP، چندین وکیل دارایی دیجیتال نسبت به جشن گرفتن زودهنگام هشدار دادند.

استفان پیلی، یکی از شرکای شرکت حقوقی براون-رودنیک، گفت که قضاوت خلاصه فقط «جزئی» است و تصمیم قاضی تورس از نظر قانونی الزام آور نیست، بلکه در صورت تمایل دادگاه‌های آینده باید از آن پیروی کند. به عنوان تفسیر بر

پری و دیگران خاطرنشان کردند که SEC می تواند به این تصمیم اعتراض کند و دادگاه بالاتر می تواند حکم قاضی تورس را لغو کند.

مربوط: خبر بد برای ریپل؟ قاضی LBRY تعیین می کند که آیا فروش ثانویه ارزهای دیجیتال اوراق بهادار است یا خیر

جیمز «متالاومن» مورفی، وکیل ایالات متحده، می گوید که ریپل همچنین باید به ادعاهای SEC مبنی بر اینکه برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران، فروش نهادی XRP را «تسهیل و حمایت کرده اند» رسیدگی کند.

SEC ادعا کرد که 728 میلیون دلار XRP توسط سرمایه گذاران نهادی فروخته شده است.

جو کارلاسال، وکیل دادگستری تجاری مستقر در ایالات متحده، گارلینگ هاوس را به این موضوع متهم کرد و مدعی شد که ریپل «700 میلیون دلار سود غیرقانونی داشته است».

این ادعا توسط قاضی تورس رد شد و احتمالاً در دادگاه مورد اعتراض قرار خواهد گرفت.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا