اخبار ارز دیجیتال

XRP در سه ماهه دوم علیرغم نگرانی های شکایت SEC عملکرد قوی دارد، گزارش مساری


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

XRPL با افزایش قابل توجهی در تعداد کل آدرس‌های جدید به ۱۳۸۷۹۰ رسید که ۳۱.۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشت.

علیرغم نگرانی‌های ماندگار در مورد شکایت ریپل علیه SEC، XRP احتمالاً در سه ماهه دوم (سه ماهه دوم) سال جاری شاهد چندین بخش از پروتکل خواهد بود، همانطور که توسط گزارش اخیر پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Messari نشان داد که رشد قابل‌توجهی داشته است.

بر اساس داده های مساری، ارزش بازار XRP نسبت به سال قبل ۴۲.۵ درصد افزایش یافته است (YTD). این رشد ناشی از افزایش قیمت دارایی ها در سه ماهه اول بود. با این حال، در سه ماهه دوم (سه ماهه دوم)، ارزش بازار ۱۰.۷ درصد در مقایسه با سه ماهه (QoQ) از ۲۷.۸ میلیارد دلار به ۲۴.۸ میلیارد دلار کاهش یافت.

در حالی که حجم تراکنش های شبکه XRP در سه ماهه کاهش یافته است، میانگین تراکنش های روزانه توکن غیرقابل تعویض (NFT) با ۱۲.۷ درصد افزایش در سه ماهه از ۱۳۸۰۰ به ۱۵۵۰۰ افزایش یافته است. XRPL XRP در اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFT حضور پررنگی دارد، اما نفوذ آن اغلب تحت الشعاع رقبای برتر مانند اتریوم (ETH) و Solana (SOL) قرار می گیرد. با این حال، نشانه هایی وجود دارد که این روند شروع به تغییر کرده است.

اسکرین شات یک نمای کلی گرافیکی از معیارهای کلیدی برای XRP Ledger را نشان می دهد.منبع: مساری

داده‌های مساری پیشرفت مهم دیگری را در اکوسیستم XRP نشان می‌دهد – گسترش زنجیره‌های جانبی XRPL. دو پروتکل قابل توجه اخیراً معرفی شده اند: Coreum و Root Network. این پروتکل ها نقش مهمی در ارائه برنامه ریزی مطلوب برای توسعه دهندگان و کاربران XRPL دارند. Coreum بر امنیت اکوسیستم تمرکز دارد و Root Network بر ایجاد نوآوری در metaverse تمرکز دارد.

XRPL به چندین نقطه عطف قابل توجه دست یافت، از جمله افزایش قابل توجه ۳۱.۸ درصدی سال به سال در تعداد کل آدرس های جدید که به ۱۳۸۷۹۰ رسید. علاوه بر این، درآمد فصلی با ۲۲۰.۳ درصد افزایش به ۱۸۸۳۷۶ دلار رسید.

مربوط: آزمایشگاه های ریپل از طریق توکن سازی صنعت املاک و مستغلات را متحول می کند

علیرغم مواجهه با چالش‌های دادرسی SEC، XRP تلاش‌هایی را توسط توسعه‌دهندگان در اکوسیستم برای تشویق پذیرش این ابزار دیده است. رشدی که در جنبه‌های عملیاتی حیاتی XRPL مشاهده می‌شود، منعکس‌کننده پیشرفت XRP به سمت هدف خود برای ارائه ارزش و سود پایدار است.

تمرکز بر توکن سازی املاک و مستغلات و تحقیقات شدید در زمینه فناوری بلاک چین، XRP دارای مبانی منحصر به فردی است که پتانسیل رشد و نوآوری طولانی مدت قابل توجهی را دارد.

مجله: ریپل و ویزا به خلبان CBDC هنگ کنگ بپیوندید

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا