🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP Golden Cross Secured: آیا اکنون شروع به کار می کند؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP یک “صلیب طلایی” در نمودار قیمت تشکیل داده است که قوی ترین سیگنال صعودی برای هر دارایی در نظر گرفته می شود. زمانی اتفاق می‌افتد که میانگین متحرک کوتاه‌مدت از میانگین متحرک بلندمدت (معمولاً بین ۵۰ تا ۱۰۰) عبور کند که نشان‌دهنده افزایش قیمت است. اما قبل از اینکه دارندگان XRP امیدوار باشند، شایان ذکر است که صلیب طلایی یک سیگنال جادویی نیست که رشد آنی را تضمین کند.

بیایید نگاهی به نمودار بیندازیم تا احتمال برگشت طولانی مدت را درک کنیم. می‌بینیم که XRP حدود ۰.۵۸ دلار پشتیبانی می‌کند، سطحی که پس از فروش اخیر دوباره برگشت. اگر این حمایت در اولین آزمایش شکسته نشود، ممکن است راه را برای دستاوردهای بعدی هموار کند. توجه داشته باشید که اولین مقاومت قابل توجه حدود ۰.۶۵ دلار است که برای تایید روند صعودی XRP باید شکسته شود. متأسفانه، احتمال این امر بسیار کم است.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

اگرچه صلیب طلایی نشان‌دهنده تغییر روند است، اما به این معنی نیست که XRP در اینجا و اکنون بالا می‌رود. با توجه به عدم عملکرد قوی XRP، احتمال معکوس شدن روند صعودی کم است. توجه به این نکته مهم است که عملکرد تاریخی XRP بدون محرک های رشد قابل توجهی که منجر به افزایش پایدار شده است، متفاوت بوده است.

برای یک سناریوی رشد، XRP باید پایه خود را بالاتر از سطح حمایت نگه دارد و مقاومت را در ۰.۶۵ دلار نگه دارد. اگر بتواند بالاتر از این سطح بسته شود و حفظ شود، هدف بعدی برای گاوها در محدوده ۰.۷۰ تا ۰.۷۵ دلار خواهد بود، جایی که عملکرد قیمت گذشته تعامل قابل توجهی را نشان داده است.

گلدن صلیب ممکن است جایگاه خود را در نمودار XRP تضمین کرده باشد، اما تاثیر آن بر قیمت تضمینی نیست و ممکن است تنها پس از چند هفته ظاهر شود. با توجه به اصلاح شدیدی که اخیراً بازار ارزهای دیجیتال تجربه کرده است، XRP و سایر دارایی ها هنوز به طور کامل بهبود نیافته اند، بنابراین توصیه می شود احتیاط کنید.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا