🚨 اخبار ارز دیجیتال

اولین صلیب مرگ XRP در سال ۲۰۲۴ در راه است. در اینجا اثر قیمت است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP اولین صلیب مرگ را در سال ۲۰۲۴ تشکیل می دهد. این یک شاخص فنی است که اغلب به عنوان یک علامت نزولی برای بازار در نظر گرفته می شود.

تلاقی مرگ زمانی اتفاق می‌افتد که میانگین متحرک کوتاه‌مدت (MA) از MA بلندمدت عبور کند که نشان‌دهنده روند نزولی قیمت است.

میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه XRP (SMA) از SMA 200 روزه عبور کرد و اولین متقاطع مرگ این ارز دیجیتال از سپتامبر ۲۰۲۳ بود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

صلیب مرگ به طور کلی یک شاخص عقب مانده در نظر گرفته می شود. این نشان می دهد که روند نزولی برای مدتی ادامه داشته است و ممکن است در زمان وقوع تلاقی مرگ، ارز دیجیتال از قبل بیش از حد فروخته شده باشد. اغلب اوقات، کراس اوورهای مرگ XRP یک فاز پایین را برای قیمت XRP آغاز می کنند.

به عنوان مثال، XRP اندکی پس از اینکه در سپتامبر گذشته یک تلاقی مرگ در نمودارهای آن شکل گرفت، به پایین ترین سطح ۰.۴۸۳ دلار سقوط کرد و کمتر از دو ماه بعد در نوامبر به ۰.۷۵ دلار رسید.

XRP از نوامبر ۲۰۲۳، زمانی که به ۰.۷۵ دلار رسید، در حال کاهش مداوم بوده است. سکه از آن زمان تاکنون بیش از ۳۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است و در ۲۴ ساعت گذشته با ۲.۵۸ درصد کاهش به ۰.۴۹۵ دلار رسیده است.

قیمت XRP بعدی چیست؟

XRP برای اولین بار از ۱۹ اکتبر به زیر قیمت بازار ۰.۵۰ دلار سقوط کرد. سانتی متراز زمانی که قیمت ها در جولای ۲۰۲۳ به دنبال حکم قاضی مبنی بر اینکه ریپل هیچ قانون اوراق بهاداری را نقض نکرده افزایش یافت، XRP بیشترین تراکنش های ۱ میلیون دلاری نهنگ را در شبکه پردازش کرده است که به ۲۱۷ رسیده است. سانتیمنت گفت که به نظر نمی رسید نهنگ ها وحشت کنند.

در حال حاضر، گاوهای نر ناامید هستند تا قیمت XRP را به بالای ۰.۵۰ دلار برسانند. اگر قیمت زیر ۰.۵۰ دلار باقی بماند، XRP می تواند به سطح پشتیبانی کلیدی بعدی در ۰.۴۶ دلار کاهش یابد.

میانگین های متحرک روزانه نشان دهنده اولین مانع اصلی برای یک روند صعودی است. اگر گاوها این سد را بشکنند، XRP می‌تواند به بالای ۰.۷۰ تا ۰.۶۲۳ دلار برسد. انتظار می رود که خرس ها به شدت از این سطوح دفاع کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا