اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی XRP ETF برای سال ۲۰۲۴ مطابق با کاتالیزورهای عظیم توسط تحلیلگر کریپتو

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال لارک دیویس“Crypto Lark” معتقد است که برخی کاتالیزورهای بزرگ ممکن است برای سال ۲۰۲۴ در راه باشند.

سال ۲۰۲۴ با تصویب یک ETF نقطه ای برای بیت کوین، با نرخ بسیار بالایی آغاز شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با اجازه دادن به اولین صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) که بیت کوین را دنبال می کنند، عصر جدیدی را برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان و صنعت بزرگتر ارز دیجیتال آغاز کرده است.

چراغ سبز کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای محصولات ETF پس از یک دهه نبرد با صنعت کریپتو می آید.

در حالی که یک مانع بزرگ با تصویب ETF های بیت کوین نقطه ای برطرف شده است، جامعه ارزهای دیجیتال با خوش بینی نسبت به امکان ETF نقطه ای برای سایر ارزهای دیجیتال بزرگ رشد می کند.

در این رابطه، Crypto Lark معتقد است که ETF های نقطه ای اتریوم می توانند در ماه می، اولین مهلت تایید SEC، وارد شوند.

مایلز جنینگز، مشاور عمومی A16Z معتقد است که SEC در هنگام تایید محصولات آتی ETH در برابر این سوال که آیا ETH یک امنیت است تسلیم شد.

Crypto Lark از این ادعا پشتیبانی می کند و بیان می کند که معرفی ETF های آتی ETH می تواند نشان دهد که ETH یک امنیت در نظر گرفته نمی شود.

با توجه به این موضوع، Crypto Lark معتقد است که با توجه به تصمیم مهم در پرونده Ripple SEC که مشخص کرد XRP یک امنیت نیست، یک ETF XRP در راه است.

پس از راه‌اندازی ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای، استیو مک‌کلارگ، یکی از بنیان‌گذاران و مدیر سرمایه‌گذاری Valkyrie Funds به آینده صندوق‌های قابل معامله در بورس Ethereum یا XRP (ETF) اشاره کرد.

با این حال، زمان، توالی و حتی احتمالات این رویدادها ناشناخته است. در همین حال، XRP و کل دنیای ارزهای دیجیتال برای تایید ETF بزرگ بعدی پس از بیت کوین دست به دست می‌شوند.

به گفته لارک دیویس، رویدادهای مهم دیگری که در سال ۲۰۲۴ رخ خواهند داد، ارتقای اتریوم دنکن و نصف شدن بیت کوین است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا