اخبار ارز دیجیتال

بر اساس این اشاره، ETF XRP ممکن است در افق باشد. پیش‌بینی تکان‌دهنده هوش مصنوعی ایلان ماسک، جامعه را شگفت‌زده کرد، SHIB به‌عنوان رهبر Meme Coin ظاهر شد: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

در اینجا سه ​​مهم ترین خبر ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته به شما ارائه شده است.

آیا XRP ETF در راه است؟ از کاهش نکات رهبری پژوهشی حمایت کنید

پس از افزایش قابل توجه XRP که اخیراً به ۲۲% رسیده و قیمت را به ۰.۷ دلار رسانده است، جامعه شروع کردم به حدس و گمان درباره تایید احتمالی یک صندوق قابل معامله در بورس XRP (ETF). مارتین هیسبوک، رئیس تحقیقات Uphold، به پلتفرم X روی می آورد برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه او در مورد این افزایش قیمت فوق‌العاده نشان می‌دهد که این افزایش تلاش‌ها برای توسعه XRP پس از حل‌وفصل دعوی است. او سپس به راه اندازی قریب الوقوع محصولات XRP قابل معامله در مبادلات (ETP) اشاره کرد و نوشت که “خیلی زود” خواهد بود و افزود: “در دختر پیر زندگی وجود دارد.” عامل دیگری که به گمانه زنی ها دامن می زند، دارایی قابل توجه ۱.۵۳ میلیارد دلاری Uphold در XRP است. بر اساس داده‌ها، XRP 27.62 درصد از کل تراکنش‌های پلتفرم Uphold یا بیش از ۱۹.۹ میلیون تراکنش را نشان می‌دهد. این موضوع اهمیت مداوم XRP را برجسته می‌کند و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را جذاب می‌کند.

پیش بینی تکان دهنده هوش مصنوعی ایلان ماسک، لکس فریدمن و جامعه X را شگفت زده کرد

در اقدامی اخیر، رئیس اسپیس ایکس و شهیر مشهور جهانی الون ماسک او بخشی از پادکست جو روگان را که در آن با آینده پژوه مشهور ری کورزویل صحبت می کند، بازنشر کرد. به گفته کورزویل، هوش مصنوعی تا پنج سال آینده یعنی تا سال ۲۰۲۹ با هر فردی از نظر هوش برابری خواهد کرد و اضافه کرد که او برای اولین بار این پیش بینی را در سال ۱۹۹۹ انجام داد. من موافق نیستم او بیان می کند که همانطور که آینده پژوهان پیش بینی می کنند، تا سال ۲۰۲۹ هوش مصنوعی احتمالاً هوشمندتر از «همه انسان ها» خواهد بود. در مورد رسیدن هوش مصنوعی به سطح هوش انسانی، میلیاردر مرکزی انتظار دارد که این نتیجه در اوایل سال ۲۰۲۵ رخ دهد. برداشت ماسک در مورد این موضوع واکنش های متفاوتی را در جامعه برانگیخته است، از ناباوری کنایه آمیز تا نگرانی شدید. لکس فریدمن که بارها ماسک را در پادکست های خود معرفی کرده است، نوشت که آینده جالبی را پیش بینی می کند و امیدوار است که بشریت در نهایت بر هوش مصنوعی پیروز شود.

شیبا اینو (SHIB) با ۳۱ میلیارد دلار افزایش به عنوان رهبر میم کوین ظاهر شد

داده‌های ارائه‌شده توسط Kaiko نشان می‌دهد که توکن‌های میم با افزایش حجم معاملات هفتگی به نزدیک به ۸۰ میلیارد دلار، که بالاترین میزان در چند سال اخیر است، سودهای خارق‌العاده‌ای به دست می‌آورند. در میان این همه نشانه سینه، شیبا اینو (SHIB) بهترین عملکرد را نشان داد. این هفته پیشروی آشکار در حجم تجارت بود. با حجم مبادلات خیره کننده ۳۱ میلیارد دلاری، SHIB نه تنها دوج کوین (DOGE) را که به حجم معاملاتی ۲۳ میلیارد دلاری رسیده است، تحت الشعاع قرار داده است، بلکه سایر آلت کوین های غیرمم معروف مانند Solana (SOL) را نیز تحت الشعاع قرار داده است. صعود SHIB به بالای سلسله مراتب میم کوین با افزایش قیمت خارق العاده آن برجسته می شود. از ابتدای ماه مارس، قیمت SHIB با ۱۵۴ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۴۵۶۷ دلار در هر توکن رسیده است. به زودی گزارش شده توسط U.Todayاین افزایش، SHIB را به ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار سوق داده است که یک دستاورد بزرگ برای توکن میم است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا