🚨 اخبار ارز دیجیتال

نقطه عطف حماسی XRP با انتشار ۵۹.۸ میلیارد XRP در بین ۵ میلیون دارنده

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق آخرین داده‌های XRP Ledger Explorer Xrpl Services، XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ، افزایش فوق‌العاده‌ای در پذیرش و توزیع داشته است. در حال حاضر ۵۹.۸ میلیارد XRP در بیش از پنج میلیون حساب وجود دارد.

طبق داده های پلت فرم خدمات Xrpl، ۵,۰۸۹,۱۹۷ حساب XRP وجود دارد. تعداد حساب های با موجودی صفر ۱۵۹۲ است. این بدان معنی است که ۵۹,۸۷۹,۲۷۴,۲۶۴ XRP در تقریباً پنج میلیون حساب نگهداری می شود که نشان دهنده افزایش تقاضا و علاقه به دارایی دیجیتال است.

در سال ۲۰۲۳، یک قاضی آمریکایی حکم داد که XRP فی نفسه یک امنیت نیست و به این ارز دیجیتال اطمینان نظارتی می دهد.

ششمین ارز رمزنگاری شده بزرگ همچنین از احساسات و شتاب صعودی کلی در بازار کریپتو بهره برده است که ارزش کل بازار آن از ۲ تریلیون دلار فراتر رفته و قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی بیش از ۶۹۰۰۰ دلار رسیده است.

اگرچه قیمت XRP در مقایسه با سایر آلتکوین ها عملکرد نسبتاً ضعیفی داشته است، داده هایی که تعداد حساب ها و کل دارایی های XRP را نشان می دهد می تواند انعطاف پذیری دارندگان XRP را نشان دهد.

طبق آخرین گزارش CoinShares، XRP همچنان از علاقه و تقاضای فزاینده سرمایه‌گذاران نهادی که به دنبال دارایی‌های جایگزین و نوآورانه به فضای کریپتو هجوم می‌آورند، سود می‌برد و جریان ورودی ۲.۵ میلیون دلاری را در هفته گذشته آغاز کرد.

اقدام قیمت XRP

در زمان نگارش این مقاله، XRP در دومین روز بهبود پس از کاهش شدید در ۵ مارس، به ۰.۶۲۸ دلار رسیده بود که ۴.۲۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش داشت. XRP به بالاترین سطح روزانه ۰.۶۳ دلار رسید و هدف بعدی آن ۰.۶۷ دلار است.

XRP از ۰.۶۷ دلار در ۵ مارس سقوط کرد و نشان داد که خرس‌ها قیمت را محکم نگه داشته‌اند.

خرس ها بار دیگر سعی می کنند از سطح ۰.۶۷ دلار دفاع کنند. اگر این کار را انجام دهند، به زودی نشان دهنده اقدام وابسته به برد خواهد بود. XRP ممکن است برای مدتی بین SMA 50 روزه و ۰.۶۷ دلار در نوسان باشد.

قیمت از SMA 50 روزه در ۰.۵۴۷ دلار بهبود یافته است، که نشان می دهد گاوها همچنان به خرید با افت شدید ادامه می دهند. XRP ممکن است یک بار دیگر سعی کند مانع سربار ۰.۶۷ دلار را بشکند و شروع به افزایش به سمت ۰.۷۴ دلار کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا