🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP با آماده شدن قیمت برای Epic Move وارد حالت Consolidation می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم کریپتو در حالت ادغام عمومی قرار دارد که در آن XRP به روشی شخصی‌شده بر موج سواری می‌کند. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته نسبتا ثابت مانده است و با ۰.۷۰ درصد افزایش به ۰.۵۰۷۸ دلار رسیده است. اثر تثبیت بر XRP با در نظر گرفتن محدوده معاملاتی باریک از ۰.۴۹۹۲ دلار تا پایین ترین سطح ۰.۵۱۳۳ دلار در ۲۴ ساعت، حتی عمیق تر است.

قیمت XRP با تخفیف مناسبی معامله شد که گاوهای بازار شروع به انباشت پول کردند به امید اینکه آن را به محدوده بالاتری برسانند. قبل از الگوی فعلی رشد مگا، XRP اولین ضربدر مرگ خود را در سال چاپ کرد زیرا میانگین متحرک کوتاه مدت آن به زیر میانگین متحرک بلندمدت رسید، همانطور که در گزارش قبلی U.Today مشخص شد.

در حالی که انتظار می رفت این ساختار مشکل دار منجر به افزایش نزولی بیشتر قیمت XRP شود، ثابت شده است که باعث تجمع شدیدتری می شود. جالب اینجاست که حجم معاملات XRP که پیش از این کاهش شدیدی را به ثبت رسانده بود، کاهش یافته و در حال حاضر به ۷۵۴,۵۵۳,۹۱۰ دلار ثابت شده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد افزایش داشته است.

XRP از اواسط ژانویه ۰.۶ دلار را مجدداً آزمایش نکرده است، و اگر ادغام مداوم به یک حرکت صعودی پایدار تبدیل شود، این سطح قیمت هدف اصلی باقی می ماند.

کاتالیزورهای XRP که باید مراقب آنها باشید

محرک رشد باید توسط یک پایه محکم پشتیبانی شود، که XRP با سرعت بسیار مشخصی آن را جمع آوری کرده است، از رشد XRP Ledger، که شاهد ظهور پروتکل هایی مانند Evernode (EVRS) و Xahau Sidechain بوده است. پذیرش رو به رشد Xahau Sidechain. ارزی که ریپل برای تراکنش های برون مرزی استفاده می کند.

این فاندامنتال ها در حال حاضر روی قیمت XRP تاثیر چندانی ندارند، اما طبق پیش بینی ها، می توانند آینده سکه را به طور مثبت رقم بزنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا