🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارتش های XRP و DOGE توسط پیام X ایلان ماسک هیجان زده شدند

ایلان ماسک، کارآفرین فناوری سریال، که اسپیس ایکس، تسلا و xAI را در میان دیگر شرکت‌های فناوری نوآورانه اداره می‌کند، پست جشن X را درباره آخرین موفقیت اسپیس ایکس منتشر کرد.

ماسک در آخرین پست خود به سیصدمین فرود فالکون ۹ در X افتخار کرد. فالکون ۹ یک موشک قابل استفاده مجدد است که توسط اسپیس ایکس برای حمل افراد و محموله ها به مدار زمین و فراتر از آن ساخته شده است. این اولین موشک قابل استفاده مجدد است که می تواند به مدار بالای زمین برسد و بازگردد. به لطف طراحی، اسپیس ایکس می‌تواند از پرهزینه‌ترین بخش‌های موشک استفاده مجدد کند و در نتیجه هزینه پرواز افراد و محموله‌ها به فضا را کاهش دهد.

به گفته وب سایت SpaceX، فالکون ۹ تاکنون در مجموع ۳۴۳ پرتاب، ۳۰۰ فرود و ۲۷۴ پرواز مجدد را انجام داده است. یک هفته پیش، ماسک به X اعلام کرد که فالکون ۹ تنها در ماه می ۱۴ پرتاب موفقیت آمیز داشته است.

جامعه ارزهای دیجیتال، به ویژه طرفداران XRP و Dogecoin، با هیجان از این خبر استقبال کردند. بسیاری از حساب‌های کاربری در پاسخ به پست X ماسک با نام «۳۰۰» در کامنت‌ها توییت کردند. ۴۲۰ عددی است که ایلان ماسک آن را تحسین می‌کند زیرا معمولاً با ارز رمزنگاری مورد علاقه او، Dogecoin و همچنین با علف هرز مرتبط است. ۲۰ آوریل (۴.۲۰، ۴۲۰) روز هر دو در نظر گرفته شده است.

مرتبط با

بسیاری از اکانت ها نیز با خاطراتی از فیلم “۳۰۰” درباره اسپارتی ها با بازی جرالد باتلر پاسخ دادند. اپیزود “This is Sparta” در فضای مجازی منتشر شد و به یک میم محبوب تبدیل شد.

هدف ایلان ماسک با اسپیس ایکس ارسال یک ماموریت انسانی به مریخ و ایجاد یک مستعمره خودکفا در این سیاره است تا بشریت را به گونه ای چند سیاره ای تبدیل کند. ماسک در مصاحبه اخیر خود گفت که انتظار دارد انسان ها در ماه مارس طی هفت یا هشت سال آینده فرود آیند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا