🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Cardano ادعا می کند که انجمن XRP تمایلی به صلح ندارد

فهرست

  • هیچ مدرکی وجود ندارد
  • سوء تفاهم #ETHGate

در جلسه اخیر AMA، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، به شدت از جامعه XRP به دلیل آنچه که او به عنوان یک “کمپین بی امان و طاقت فرسا” بر اساس تصورات غلط و دروغ توصیف کرد، انتقاد کرد.

هاسکینسون گفت: «در آنجا هیچ تمایلی برای صلح وجود ندارد. او افزود: «آنها صلح نمی‌خواهند، زیرا نمی‌خواهند بپذیرند که شاید برای لحظه‌ای بدون شناخت همدیگر صحبت می‌کردیم».

توطئه طولانی‌مدت مورد بحث ادعا می‌کند که حامیان اتریوم ممکن است بر تصمیم SEC برای اقدام قانونی علیه XRP تأثیر گذاشته باشند.

هیچ مدرکی وجود ندارد

هاسکینسون بارها در سراسر AMA خود خواستار تغییر به گفتمان عقلانی و بحث های مبتنی بر شواهد با جامعه XRP شد.

“شما هیچ مدرکی ندارید، انجمن XRP. هیچ مدرکی مبنی بر اینکه کسی به دولت ایالات متحده رشوه داده است تا به دنبال شما بیاید. شما هیچ مدرکی در مورد آن ندارید. این یک توطئه است. اگر دارید، آن را نشان دهید. سال ها گذشته است. هیچ کس ندارد.” او مدعی شد: «این است.

او همچنین از براد گارلینگ هاوس و دیوید شوارتز، رهبران ریپل خواست تا علناً بپذیرند که این اتهامات نادرست است. هاسکینسون که مستقیماً به قلب مناقشه پرداخته است، گفت: “من دوست دارم براد و دیوید شوارتز را ببینم که بیرون بیایند و به صورت فیزیکی بگویند که کل حمله از طرف ما بر اساس یک دروغ است.”

سوء تفاهم #ETHGate

هاسکینسون موضع خود را در مورد جنجال #ETHGate روشن کرد. او تاکید کرد که نظرات او تا حد زیادی توسط جامعه XRP اشتباه تفسیر شده است. او با این استدلال که تمرکز بر این موضوع از نظر شکایتی که XRP علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با آن مواجه است، بی‌اهمیت و غیرمولد است، گفت: “من هرگز نگفتم #ETHGate اتفاق نیفتاد. گفتم مهم نیست. ” ).

او تئوری‌های توطئه‌ای را بررسی کرد که نشان می‌داد اتریوم به دلیل نفوذ غیرقانونی آن بر SEC از رفتار ترجیحی برخوردار است و چنین ادعاهایی را بی‌اساس بدون شواهدی برای حمایت از آنها می‌داند. کاملاً ممکن است شخصی به طور مستقیم یا غیرمستقیم به SEC رشوه داده باشد تا به آن‌ها یک پاس رایگان به اتریوم بدهد… این ادعا که آنها به دنبال XRP رفته‌اند زیرا کسی به آنها رشوه داده است یک توطئه است و هیچ مدرکی وجود ندارد.» او تکرار کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا