🚨 اخبار ارز دیجیتال

انجمن XRP از عملکرد ناامید شده است، مدیر عامل Flare بحث می کند

یاسین مبارک به عنوان یکی از حامیان قدیمی XRP و یک نماینده پرشور جامعه، معتقد است که وضعیت XRPL، Ripple v. حتی در میانه درام حقوقی SEC، او مطمئن است که آنقدرها هم دراماتیک نیست. هوگو فیلیون، بنیانگذار Flare (FLR)، به راه حل های فناوری اشاره کرد که می تواند مفید باشد.

XRP Ledger مورد انتقاد علاقه مندان جامعه: در اینجا دلیل آن است

یاسین مبارک، علاقه‌مند به XRP و سرمایه‌گذار، اظهار داشت که تا به حال در جامعه XRP / Ripple اینقدر عصبانی و عصبانی نبوده است. بیانیه نگران کننده او در X امروز، ۲۲ ژانویه ۲۰۲۴ به اشتراک گذاشته شد. او همچنین در توییت های بسیاری از همسالان خود ناامیدی پیدا کرد.

برای مبارک، وضعیت جامعه حتی در مقایسه با زمان مبارزه با پرونده SEC بدتر به نظر می رسد. همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، دادگاه ایالات متحده اکثر اتهامات علیه ریپل و مقامات کلیدی آن را رد کرد.

مهمتر از همه، او از عملکرد بی تفاوت XRP در میان سایر آلتکوین های تایید شده پس از ETF در ایالات متحده ناامید شد:

این چشم انداز از سرزمین موعود اکنون با واقعیت ضعف دلار XRP درهم شکسته شده است. و سایر آلتکوین ها، XRP را به آرامی در پی آن غرق می کند.

هوگو فیلیون، مدیر عامل و بنیانگذار Flare (FLR)، یک بلاک چین لایه ۱ سازگار با EVM با پشتوانه ریپل، مطمئن است که این وضعیت موجود تنها با معرفی قابلیت برنامه ریزی XRPL قابل تغییر است:

XRP زمانی در حال مذاکره خواهد بود که مردم بتوانند با آن بسازند.

این را می توان از طریق Flare، Hooks و فعال سازی زنجیره جانبی در XRP Ledger به دست آورد.

XRP یا MYRO؟ طرفدار سکه های میم سولانا جواب را دارد

فیلیون و پیروانش قبلاً توافق کردند که “هوپیوم” و تمرکز بر هیجان جامعه در XRP Ledger بسیار زیاد است.

در همین حال، حامیان روایت های دیگر هرگز فرصتی را برای برجسته کردن مزایای محصولات خود از دست نمی دهند. Myro (MYRO)، مشتاق مستعار سکه میم سولانا (SOL)، اظهار داشت که میم کوین‌ها ممکن است مفیدتر از برگزاری XRP در دوره موقت باشند.

یاسین مبارک گفت که تز MYRO برای او “معنی” است.

XRP با قیمت ۰.۵۳ دلار تغییر می کند. این توکن یک شبه ۳.۵ درصد از ارزش خود را از دست داد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا