🚨 اخبار ارز دیجیتال

مورد XRP: برنامه جدید SEC ادعا می کند که ریپل اشتباه است

در حماسه حقوقی در حال انجام بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و ریپل، رگولاتور پاسخ داده است و در یک پرونده جدید دادگاه استدلال می کند که ادعاهای ریپل بی اساس است. SEC اعتراض ریپل به درخواست صورت های مالی حسابرسی شده و تولید قراردادهای مربوط به فروش XRP را رد می کند.

SEC در آخرین پرونده خود، استدلال ریپل مبنی بر «نابهنگام بودن اقدام SEC» را رد می کند و بیان می کند که جستجوی کشف راه حل ها ممنوعیت قانونی ندارد و یک جنبه معمول از نقض قوانین اوراق بهادار است. تنظیم کننده تاکید می کند که حقایق پس از شکایت در تعیین راه حل ها بسیار مهم است و ادعای ریپل مبنی بر اینکه چنین اطلاعاتی هیچ تاثیری بر تصمیمات دادگاه ندارد را رد می کند.

SEC با رسیدگی به اعتراضات ریپل به افشای قراردادهای فروش شرکتی پس از شکایت، استدلال می‌کند که آنها در ارزیابی احتمال تخلفات آتی بسیار مرتبط هستند. رگولاتور استدلال می کند که بازنگری این قراردادها برای تعیین اینکه آیا فروش برنامه ریزی شده ریپل از XRP مطابق با حکم خلاصه دادگاه است، مهم است.

ادعاهای ریپل مبنی بر بی ربط بودن وضعیت مالی آن به مجازات ها توسط SEC نیز رد شد و به سابقه ای اشاره کرد که ثروت متهم را هنگام محاسبه مجازات ها برای اهداف بازدارندگی در نظر می گیرد.

SEC نتیجه می گیرد که اعتراضات رویه ای ریپل غیرقابل توجیه است و مجدداً تأکید می کند که درخواست های کشف از نظر رویه ای مناسب و بسیار مرتبط هستند. رگولاتور حق خود را برای به دست آوردن اطلاعات هدفمند در مورد امور مالی ریپل و قراردادهای فروش شرکتی پس از شکایت برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه در مورد جریمه ها و راه حل ها ابراز می کند.

با پیشرفت نبرد حقوقی، هر دو طرف به ارائه استدلال‌های خود ادامه می‌دهند و روایت پرونده‌ای را شکل می‌دهند که پیامدهای مهمی برای صنعت ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا