اخبار ارز دیجیتال

گروک هوش مصنوعی ایلان ماسک می گوید XRP یک استیبل کوین است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • به گفته Grok چگونه XRP می تواند به یک استیبل کوین تبدیل شود؟
  • بنیانگذار Bedrock به پتانسیل xAI در مقابل OpenAI شک دارد

کاربر X/Twitter “Digital PerspectivesPermaBull”، یکی از طرفداران XRP با ۱۵۸۱۰۰ دنبال کننده، نتایج یک “مکالمه” اخیر را با چت ربات Grok AI در حال اجرا در شبکه X در دسترس کاربران Premium+ به اشتراک گذاشت.

او با Grok در مورد ارز رمزنگاری مورد علاقه خود، XRP صحبت کرد و از او پرسید که آیا می تواند در آینده به یک استیبل کوین تبدیل شود.

به گفته Grok چگونه XRP می تواند به یک استیبل کوین تبدیل شود؟

چت ربات هوش مصنوعی که توسط استارت‌آپ xAI اخیراً تأسیس شده الون ماسک راه‌اندازی شده است، معتقد است که XRP می‌تواند با کمک AMM‌های بازارسازان خودکار به یک استیبل کوین تبدیل شود. آنها به عنوان یک مکانیسم تثبیت کننده با استفاده از USDC یا یک استیبل کوین مشابه دیگر کار خواهند کرد.

AMMها عرضه XRP را مدیریت خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که سکه دارای ارزش ثابتی از طریق یک استخر نقدینگی است که شامل XRP و USDC است. هنگامی که قیمت XRP از مقدار هدف بالاتر می رود، AMM می تواند با فروش XRP برای USDC دوباره قیمت را کاهش دهد (افزایش عرضه XRP). طبق برنامه‌های گروک، زمانی که قیمت XRP به زیر مقدار هدف کاهش می‌یابد، برای کاهش عرضه و افزایش قیمت، XRP را با USDC خریداری می‌کند.

“دیجیتال پرسپکتیو پرمابول” به این نتیجه رسید که “می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد.”

بنیانگذار Bedrock به پتانسیل xAI در مقابل OpenAI شک دارد

جف لوئیس، بنیانگذار Bedrock، با حضور در نمایش Squawk Box این هفته، در مورد وضعیت بین ایلان ماسک و OpenAI سوال شد، زیرا او شرکت را به “بیدار شدن” در اوایل سال ۲۰۲۳ متهم کرد.

اندرو سورکین مجری برنامه به مخاطبان یادآور شد که ایلان ماسک در سال ۲۰۱۵ سرمایه خود را در OpenAI سرمایه گذاری کرد، اما زمانی که شرکت تصمیم گرفت از یک شرکت غیرانتفاعی به یک شرکت انتفاعی تبدیل شود، هیئت مدیره را ترک کرد.

لوئیس معتقد است که OpenAI اکنون با ربات ChatGPT نوآورانه خود که نیمی از کاربران فعال پلتفرم X را در اختیار دارد، پیشرو در صنعت هوش مصنوعی است. او می‌داند که ماسک ممکن است کمی ناراحت باشد، اما نمی‌داند که آیا ابتکار xAI که اخیراً توسط رئیس X راه‌اندازی شده است، واقعاً می‌تواند با OpenAI برای ایجاد سودهای کلان رقابت کند و رویکرد جدیدی برای استفاده از چت‌ربات‌های هوش مصنوعی ارائه دهد.

علاوه بر این، لوئیس خاطرنشان کرد که OpenAI شراکت پایداری با مایکروسافت دارد و آنها در سال‌های آینده حضور خود را در بازار هوش مصنوعی گسترش خواهند داد. شاید شکست دادن این موضوع برای ماسک سخت باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا