🚨 اخبار ارز دیجیتال

مکانیزم سوختگی XRP افزایش غیرعادی را در میان افزایش قیمت XRP مشاهده می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در رویدادهای اخیر، بلاک چین XRP Ledger شاهد افزایش خیره کننده در سوزاندن توکن های XRP بوده است که به سطحی رسیده است که از اواسط ژانویه مشاهده نشده است.

طبق آخرین داده‌های XRP Scan، ۶۷۲۱.۹۲ XRP در Rake سوزانده شده است که نسبت به روز گذشته افزایش قابل‌توجهی ۱۰۴ درصدی را نشان می‌دهد.

""
منبع: اسکن XRP

افزایش سوختگی در بحبوحه افزایش قابل توجه قیمت توکن محبوب رخ می دهد. تنها در طول این هفته، قیمت XRP بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است و یک شمع هفتگی چشمگیر در نمودار قیمت ایجاد کرده است. علیرغم عقب نشینی لحظه ای در اوایل امروز که فروش فروش تقریباً ۹ درصد از سود آن را از بین برد، مقاومت خریداران به سرعت قیمت را به ۰.۶۲۴ دلار در هر توکن رساند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

این افزایش در فعالیت سوزاندن XRP فقط تصادفی نیست. این نتیجه مستقیم اقداماتی است که برای محافظت از XRP Ledger در برابر هرزنامه و حملات انکار سرویس انجام شده است. هر تراکنش در شبکه هزینه کمی را در قالب XRP متحمل می شود، مکانیزمی که برای جلوگیری از بارگذاری بیش از حد عوامل مخرب سیستم طراحی شده است.

با افزایش فعالیت شبکه، هزینه تراکنش ها نیز افزایش می یابد و اختلال عمدی یا غیرعمدی شبکه را بسیار گران می کند.

افزایش تصاعدی در فعالیت سوزاندن XRP بر افزایش تقاضا و علاقه به ارز دیجیتال تاکید دارد. با افزایش قیمت ها و افزایش احساسات بازار، سرمایه گذاران و علاقه مندان از این فرصت با هیجان فراوان استفاده می کنند و حجم معاملات و کارمزد معاملات را افزایش می دهند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۵ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا