🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیشرفت XRP: بعدی چیست؟ Cardano (ADA) سطح ۰.۶۵ دلار را شکست، Solana (SOL) به شدت به اتریوم باخت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کاردانو در آستانه یک بازار گاوی است
  • نبرد ناموفق سولانا

XRP مانع مهم بعدی را ۰.۶ دلار می بیند. جلسات معاملاتی اخیر شاهد عملکرد قابل ستایش XRP بوده است که با موفقیت بر بسیاری از مقاومت های محلی غلبه کرده و خود را در یک روند صعودی بالقوه قرار داده است.

هنگامی که پویایی قیمت را تجزیه و تحلیل می کنیم، افزایش شدید حجم را مشاهده می کنیم که نشان دهنده علاقه شدید خریدار است و می تواند نشانه آغاز یک روند صعودی پایدار باشد. این یک عامل حیاتی است زیرا حجم اغلب عملکرد قیمت را تأیید می کند، به پیشرفت اطمینان می دهد و زمینه را برای فاز بعدی آماده می کند.

XRPUSDT
نمودار XRP/USDT از TradingView

روند فعلی XRP نشان می دهد که بالاتر از میانگین های متحرک بحرانی مانور می دهد. این یک شاخص صعودی است که نشان می دهد دارایی از حمایت کافی برای افزایش برخوردار است. تقاطع این میانگین های متحرک به عنوان سکوی پرشی برای قیمت عمل کرد و آن را به سمت سطح ۰.۶ دلار سوق داد.

با نگاهی به چارچوب مقاومت و حمایت، مقاومت فوری در واقع در آستانه ۰.۶ دلار است. بسته شدن واضح بالاتر از این سطح می تواند راه را برای یک صعود طولانی به سمت مناطق مقاومت بالاتر هموار کند.

برعکس، اگر XRP در این سطح رد شود، به طور بالقوه می تواند برای آزمایش قدرت سطوح پشتیبانی جدید در محدوده ۰.۵۵ تا ۰.۵۳ دلار عقب نشینی کند. در اینجا ترکیب میانگین های متحرک می تواند در برابر عقب نشینی عمیق تر بافر باشد.

کاردانو در آستانه یک بازار گاوی است

توکن بومی کاردانو ADA با نزدیک شدن به سطح مقاومت کلیدی در ۰.۶۸ دلار، نشانه هایی از یک روند صعودی قوی را نشان می دهد. این حرکت به ویژه قابل توجه است زیرا ADA را در موقعیتی قرار می دهد که به طور بالقوه بالاترین قیمت خود را در سال ۲۰۲۴ پشت سر بگذارد. جامعه تجاری به دقت عملکرد ADA را برای یک شکست قاطع که می تواند معیارهای جدیدی را برای سال تعیین کند، تماشا می کند.

تجزیه و تحلیل دقیق قیمت نشان می دهد که ADA به طور مداوم در حال تشکیل سطوح پایین تر است. این نشانگر قدرت انباشته شده و فشار خرید است. روند صعودی اخیر با افزایش حجم حمایت می شود، که نشان می دهد روند صعودی با مشارکت فعال بازار حمایت می شود. سطح ۰.۶۸ دلار بسیار مهم است. یک حرکت متقاعد کننده بالاتر از این قیمت می تواند باعث خرید بیشتر شود زیرا خروج از الگوی تجمیع اخیر را تأیید می کند.

از منظر فنی، ADA موفق شده است بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه باشد که به طور سنتی به عنوان سطوح پشتیبانی پویا عمل می کنند. همگرایی این میانگین ها پایه ای قوی برای توکن ایجاد می کند و مسیر مقاومت ۰.۶۸ دلار را دست یافتنی تر می کند. شکست موفقیت‌آمیز این آستانه می‌تواند راه را برای آزمایش بالاترین قیمت‌های سال قبل و بالاترین بالقوه تمام دوران (ATH) باز کند.

با نگاهی به روند فعلی، انتظار می‌رود مقاومت اصلی بعدی بعد از ۰.۶۸ دلار در محدوده ۰.۷۵ تا ۰.۸۰ دلار باشد. در اینجا ADA ممکن است به دلیل تغییرات تاریخی قیمت با مانع سخت تری روبرو شود. در سمت حمایت، سطوح کلیدی برای تماشا ۰.۶۱ دلار و ۰.۵۵ دلار هستند که قبلا هم به عنوان حمایت و هم به عنوان مقاومت عمل می کردند.

نبرد ناموفق سولانا

سولانا با عملیات پرسرعت و کم هزینه خود به یک رقیب قدرتمند تبدیل شده است. با این حال، تحولات اخیر بازار باعث شده است که اتریوم دوباره تسلط خود را به دست آورد و پیشرفت های رقبای خود را تحت الشعاع قرار دهد.

تجزیه و تحلیل مقایسه ای قیمت نشان می دهد که اتریوم هم از نظر ارزش بازار و هم قیمت در حال افزایش است، در حالی که سولانا عقب مانده است. همانطور که از عملکرد آن در نمودارهای قیمت مشخص است، توکن SOL در تلاش است تا خود را حفظ کند. پس از یک دوره تثبیت، سولانا با سطوح مقاومتی که زمانی حمایت قوی بودند، به ویژه سطوح مقاومت در حدود ۱۰۸ دلار دست و پنجه نرم می کند.

طبق آخرین روندها، SOL در کانالی با مقاومت فوری نزدیک به ۱۲۰ دلار معامله می شود. پشتیبانی کلیدی برای تماشا ۱۰۰ دلار است، یک سطح روانی که می تواند جهت قیمت کوتاه مدت سولانا را تعیین کند. در صورت شکست این سطح، پشتیبانی بعدی در منطقه ۸۹ دلاری خواهد بود که توسط فعل و انفعالات قبلی قیمت مشخص شده است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا