اخبار ارز دیجیتال

براکت برای XRP Breakout یا Breakout همانطور که الگوی نمودار بحرانی ظاهر می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با ظهور یک الگوی نمودار اصلی به لحظه تعیین کننده نزدیک می شود.

فرض بر این است که میانگین‌های متحرک ساده روزانه XRP (SMA) در چند روز آینده یک متقاطع ایجاد می‌کند که منجر به تلاقی طلا یا مرگ می‌شود.

به نظر می رسد SMA روزانه ۵۰ روزه این ارز دیجیتال در مسیر شکستن به زیر SMA 200 روزه قرار دارد که می تواند منجر به تلاقی مرگ نزولی شود مگر اینکه باطل شود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، با حسن نیت: TradingView

در سناریویی دیگر، SMA 50 روزه می تواند بالاتر از SMA 200 روزه باشد و در نتیجه یک کراس اوور طلایی ایجاد شود. با این حال، ماهیت متقاطع SMA ممکن است نشان دهد که صلیب مرگ است یا صلیب طلایی.

XRP در تلاش است تا پس از سقوط اخیر بازار، که در ۲۳ ژانویه به ۰.۴۹۶ دلار کاهش یافت، بهبود یابد. قیمت از آن زمان به حدود ۰.۵۶ دلار بازگشته است، اما زیر سطوح مقاومت کلیدی ۵۰-۵۰ باقی مانده است. SMA روزانه (۰.۵۸۹ دلار) و SMA 200 روزه (۰.۵۸۷ دلار).

با این حال تاریخ نشان می دهد که متقاطع میانگین متحرک می تواند به عنوان یک شاخص مستقل غیرقابل اعتماد باشد. تلاقی های مرگ XRP اغلب در گذشته رده های اصلی یا میان رده را برای این ارز دیجیتال نشان می دادند.

XRP اندکی پس از شکل‌گیری تلاقی مرگ در نمودارهای آن در سپتامبر گذشته به ۰.۴۸۳ دلار سقوط کرد و کمتر از دو ماه بعد در نوامبر به بالاترین سطح ۰.۷۵ دلاری رسید.

سناریوهای احتمالی

یک سناریوی احتمالی در مورد Death Cross این است که XRP برای مدت کوتاهی کاهش یابد، با این تفاوت که پیش از از سرگیری حرکت رو به بالا، قبلاً به پایین رسیده است.

اگر این سناریو رخ دهد، XRP می‌تواند سطوح مقاومت بعدی را در ۰.۷۰ دلار و در صورت نقض میانگین‌های متحرک ۰.۷۵ دلار هدف قرار دهد. شکست بالای ۰.۷۵ دلار، بازگشت صعودی را تأیید می کند و در را برای صعود به سمت ۱ دلار باز می کند.

از سوی دیگر، اگر ظهور متقاطع مرگ موج فروش جدیدی را در قیمت XRP ایجاد کند، سطوح پشتیبانی بعدی برای تماشا ۰.۴۸۳ دلار و ۰.۴۷۶ دلار خواهد بود که اخیراً به عنوان مناطق تقاضای قوی عمل کرده اند. شکست زیر ۰.۴۰ دلار روند نزولی را تایید می کند و قیمت را در سطح ۰.۴۲ دلار قرار می دهد که از آگوست ۲۰۲۳ آزمایش نشده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، متقاطع‌های میانگین متحرک می‌توانند به عنوان شاخص‌های مستقل در به تصویر کشیدن حرکات قیمت غیرقابل اعتماد باشند. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند به احساسات کلی بازار و احساسات اکوسیستم XRPL توجه کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا