🚨 اخبار ارز دیجیتال

فعالیت‌های انتقال غیرمعمول XRP، بیت‌کوین و اتریوم به ارزش میلیون‌ها دلار

در روزی که حرکات قابل توجه ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و XRP به عنوان نقاط کانونی ظاهر شده اند که جامعه رمزارز را مشغول تراکنش های بزرگ مالی می کند.

فعالیت روز با یک انتقال قابل توجه اتریوم آغاز شد که در آن ۱۴۷۶۸ ETH به ارزش ۳۳.۵ میلیون دلار از یک کیف پول ناشناس به پلتفرم معتبر Coinbase منتقل شد. این تراکنش عظیم زمینه را برای حرکت های متوالی قابل توجه در چشم انداز ارزهای دیجیتال فراهم کرد.

به دنبال آن، ۲۷.۷ میلیون XRP، معادل ۱۴.۴۸ میلیون دلار، به طور یکپارچه به صرافی Bitstamp سرازیر شد. نشانه های قوی حاکی از آن است که این انتقال به طور پیچیده ای با طرح هایی با هدف تقویت نقدینگی برای سرویس پرداخت ریپل، که Bitstamp به عنوان یک ارائه دهنده اصلی برای آن خدمت می کند، مرتبط است.

اوج انتقال ارزهای دیجیتال امروز در ساعات اخیر ظاهر شد که مشخصه آن انتقال قابل توجه ۳۲۴۹ بیت کوین به ارزش ۱۳۷.۳ میلیون دلار است. این حرکت قابل توجه از یک کیف پول ناشناس به یک حساب نهادی کوین بیس، پویایی در حال تحول مشارکت نهادی در بازار ارزهای دیجیتال را نشان داد.

به طور همزمان، خزانه موسسه کوین بیس شاهد خروج قابل توجهی از ۱۴۲۶ بیت کوین به ارزش ۶۰.۴۹ میلیون دلار بود که به یک کیف پول ناشناس دیگر هدایت شد.

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال به تجربه تغییرات پویا در توزیع ثروت و افزایش مشارکت نهادی ادامه می‌دهد، فعالیت‌های انتقال بی‌سابقه امروزی که شامل بیت‌کوین، اتریوم و XRP می‌شود، نیازمند کاوش‌های ظریف در چشم‌انداز دارایی‌های دیجیتال در حال تکامل است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا