🚨 اخبار ارز دیجیتال

XRP پس از افزایش ناگهانی قیمت، تبدیل به بهترین ارز دیجیتال با عملکرد در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر می شود.

فهرست

  • داده های مشتقات XRP
  • انحلال های عمده

XRP عنوان بهترین دارایی دیجیتال با عملکرد را در بین ۱۰۰ دارایی برتر از نظر ارزش بازار به خود اختصاص داد. قیمت توکن پس از افزایش چشمگیر ۱۸.۹ درصدی در یک دوره ۲۴ ساعته به ۰.۷۲۹۳ دلار افزایش یافت.

حجم تراکنش ارز دیجیتال وابسته به ریپل نیز بیش از ۵ میلیارد دلار افزایش یافت.

بر اساس داده های CoinGecko، لایت کوین (LTC) با افزایش ۱۸.۴ درصدی در رتبه دوم قرار دارد.

داده های مشتقات XRP

آخرین داده های مشتقات نشان می دهد که احساسات صعودی قوی در بین سرمایه گذاران در بازار XRP وجود دارد. حجم معاملات با ۳۴۸.۰۷ درصد افزایش به ۵.۶۲ میلیارد دلار رسید.

بهره باز، که تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق مانند قراردادهای آتی و اختیار معامله را نشان می دهد، نیز با ۳۰.۴۴ درصد افزایش به ۱.۰۶ میلیارد دلار رسید.

علیرغم کاهش ۴۶.۵۶ درصدی حجم گزینه، موقعیت های باز گزینه ۱۵.۰۲ درصد افزایش یافت. این نشان می دهد که سرمایه گذاران ارزش بلندمدت بالقوه ای را در نگهداری گزینه های XRP می بینند.

در میان صرافی‌های برتر، بایننس با سود حیرت‌انگیز ۳۶۶.۸۸ میلیون دلاری در معاملات آتی XRP پیشتاز بود و پس از آن Bybit با ۳۱۲.۱۹ میلیون دلار و Bitget با ۱۵۷.۰۲ میلیون دلار قرار گرفتند.

انحلال های عمده

افزایش چشمگیر قیمت XRP بدون تلاطم نبود، زیرا داده ها در بازه های زمانی مختلف انحلال قابل توجهی را نشان دادند.

در یک ساعت، موقعیت هایی به ارزش ۱.۰۲ میلیون دلار منحل شد. این امر نوسانات و خطرات بازار را در معاملات آتی XRP نشان داده است.

نگاهی عمیق تر به دوره ۲۴ ساعته انحلال ۹.۹۵ میلیون دلار را نشان داد. تقریباً یک تقسیم بین پوزیشن های خرید ۴.۸۶ میلیون دلاری و موقعیت های فروش ۵.۰۸ میلیون دلاری وجود داشت.

این نشان دهنده یک بازار داغ است که در آن گاوها و خرس ها با نقدینگی قابل توجهی روبرو هستند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا