اخبار ارز دیجیتال

XRP ورودی عظیم ۲.۵ میلیون دلاری را به بازار در حال ظهور کریپتو جذب می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در محیط خوش بینانه حاکم بر صحنه ارزهای دیجیتال، XRP به عنوان یک ذینفع قابل توجه ظاهر شده است و در میان موج عظیمی از ورودی به بازار ارزهای دیجیتال، ۲.۵ میلیون دلار به دست آورده است.

بازار ارزهای دیجیتال اخیراً شاهد افزایش جریان ورودی بوده است زیرا سرمایه گذاران به سمت ارزهای دیجیتال مختلف هجوم می آورند و به دنبال فرصت های سود و تنوع هستند.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال دومین ورودی هفتگی در تاریخ را تجربه کردند که مجموعاً ۱.۸۴ میلیارد دلار است.

حجم معاملات محصولات سرمایه گذاری در این هفته به بالاترین حد خود یعنی بیش از ۳۰ میلیارد دلار رسید. ۹۴ درصد از ورودی ها به بیت کوین وارد شد که در مجموع ۱.۷۲ میلیارد دلار بود. اتریوم شاهد ورودی هفتگی ۸۵ میلیون دلاری بود.

اگرچه بیت کوین اکثریت ورودی ها را دریافت کرد، XRP توانست در میان سایر ارزهای رمزنگاری شده متمایز شود، برخی از آنها در هفته گذشته شاهد جریان خروجی بودند که نشان می دهد طیف گسترده ای از سرمایه گذاران را جذب می کند. به عنوان مثال، سولانا شاهد خروج ۱۲ میلیون دلاری بود. در همین حال، Binance، Litecoin، Cardano و Chainlink به ترتیب با ۰.۴ میلیون دلار، ۱.۲ میلیون دلار، ۰.۳ میلیون دلار و ۱.۶ میلیون دلار ورودی کمتری نسبت به XRP تجربه کردند.

در حالی که عملکرد قیمت XRP به طور مکرر مورد بررسی قرار می گیرد، این ورودی های اخیر بر حس رو به رشد خوش بینی پیرامون دارایی دیجیتال تاکید دارد.

اقدام قیمت XRP

XRP پس از شکستن از میانگین متحرک روزانه خود در ۲۷ فوریه شروع به افزایش کرد. رشد XRP از آن زمان تاکنون با اختلالات جزئی متوقف شده است، اما گاوها توانسته اند دست برتر را به دست آورند.

با موفقیت بزرگ، گاوها توانستند مقاومت بالای اواخر دسامبر ۲۰۲۳ در ۰.۶۵۸ دلار را بشکنند و به اوج ۰.۶۶۵ دلار در جلسه معاملاتی امروز برسند.

با این حال، قیمت نمی تواند بالاتر از این سطح نگه دارد. اگرچه XRP در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۳۷ درصد افزایش یافت، اما در زمان نگارش این مقاله با اندکی کاهش به ۰.۶۵۴ دلار رسید. XRP در هفت روز گذشته ۲۳ درصد افزایش یافته است.

در روند صعودی، اگر سطح ۰.۶۵۴ دلار شکسته شود، XRP با مقاومت بعدی ۰.۷۰ دلار روبرو خواهد شد. اگر این امر محقق شود، XRP ممکن است سعی کند تا ۰.۷۴ دلار افزایش یابد. حمایت نزولی میانه روی ۰.۵۸۸ دلار و پس از آن ۰.۵۶۲ دلار قرار دارد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا