اخبار ارز دیجیتال

ارتش XRP به طرز بی رحمانه ای توسط روزنامه نگار برتر مالی مورد تمسخر قرار گرفت

فهرست

  • BlackRock XRP ETF؟
  • یک دشمنی دیرینه

چارلز گاسپارینو، روزنامه نگار کهنه کار مالی اخیرا نامزد شده این شرکت فناوری با طرفداران XRP، ارز رمزنگاری شده مرتبط با ریپل، در حال رفت و آمد تند و تیز است.

پست پر از کنایه گاسپارینو به طرز بازیگوشیانه ای به XRP حمله کرد. خبرنگار دنیایی را تصور می کرد که در آن تئوری های توطئه مطرح شده توسط جامعه جنجالی در داووس مورد بحث قرار می گرفت.

BlackRock XRP ETF؟

جامعه XRP اخیراً به دنبال اظهارنظر مبهم لری فینک، مدیر عامل بلک‌راک در مورد یک صندوق بالقوه قابل معامله در بورس XRP (ETF) پر از حدس و گمان شده است.

با این حال، گاسپارینو توضیح داد که فینک ممکن است نداند XRP در واقع چیست، بنابراین جامعه نباید بیش از حد پاسخ مبهم او را مطالعه کند. این کامنت مزخرف بسیاری از اعضای جامعه را به اشتباه انداخت که منجر به پست طعنه آمیز ذکر شده در بالا شد.

فینک زمانی که نسبت به بیت کوین بدبین بود، اکنون پتانسیل آن را تشخیص می دهد که منعکس کننده موضع در حال تحول صنعت مالی در مورد ارزهای دیجیتال است.

اما به نظر نمی رسد این غول مالی آماده پذیرش ارزهای رمزنگاری مخفی مانند XRP باشد.

یک دشمنی دیرینه

این اولین باری نیست که گاسپارینو با جامعه XRP در تضاد است. تبادل داغ اخیر در رسانه های اجتماعی فصل جدیدی را در دشمنی مداوم بین روزنامه نگار و حامیان XRP نشان می دهد.

گاسپارینو که به دلیل گزارش های صریح خود شناخته می شود، قبلاً تئوری های توطئه ارائه شده توسط برخی از اعضای جامعه XRP را رد کرده است.

این تئوری ها اغلب شامل اتهاماتی علیه رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار جی کلیتون و اقدامات او علیه ریپل است.

رد صریح این تئوری ها توسط گاسپارینو به عنوان “احمقانه” بیشتر به روابط جنجالی بین او و طرفداران XRP دامن زد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، یک خبرنگار فاکس بیزینس زمانی اعضای جامعه بحث برانگیز ارزهای دیجیتال را یک “فرقه” توصیف کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا