اخبار ارز دیجیتال

ارتش XRP توسط Major Exchange تجلیل شد

فهرست

  • نشان XRP Army NFT خود را مطالبه کنید
  • هنر دیجیتال و امور مالی

پشتیبانی وجود دارد اعلام کرد راه اندازی NFT های نشان ارتش XRP، مجموعه ای ویژه از توکن های غیر قابل تعویض (NFT).

این ابتکار با همکاری XPUNKS، پیشگامان اولین سری NFT XRP Ledger آماده شد. هدف آن جشن گرفتن و پاداش دادن به وفاداری اعضای جامعه است.

واجد شرایط بودن برش این دارایی‌های دیجیتال منحصر به فرد برای کسانی محفوظ است که آدرس کیف پول XRPL خود را قبل از مهلت مقرر در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ در ساعت ۲۳:۵۹ UTC با موفقیت ارسال کنند.

نشان XRP Army NFT خود را مطالبه کنید

فرآیند ادعای این NFT های نشان ساده طراحی شده است و به اعضای ارتش XRP اجازه می دهد تا به راحتی توکن های دیجیتال خود را ایمن کنند.

برای شرکت، شرکت کنندگان باید کیف پول XRPL خود را با حداقل ۲۰ XRP از قبل تامین کنند تا مبلغ پایه مورد نیاز و کارمزد تراکنش را پوشش دهند.

اعضا می‌توانند با دنبال کردن مجموعه‌ای از مراحل ساده که شامل اتصال کیف پول و تأیید تراکنش در پلتفرم nft.onxrp.com است، NFT‌های نشان ارتش XRP را برش دهند.

طراحی و رتبه نشان با توجه به وضعیت اخیر فرد در ارتش پشتیبان XRP تعیین می شود.

هنر دیجیتال و امور مالی

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، XRP Ledger با فعال سازی صرافی XLS-20، پشتیبانی بومی را برای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) راه اندازی کرده است.

این توسعه نقطه عطف قابل توجهی را برای توسعه دهندگان و سازندگان رقم زد، بنابراین امکان ایجاد کارآمد NFT ها در XRP Ledger را بدون قربانی کردن قابلیت های عملکرد فراهم کرد.

با استفاده از XRP Ledger برای این ابتکار، Uphold و XPUNKS انعطاف پذیری و کاربرد فناوری بلاک چین را فراتر از تراکنش های ساده به نمایش می گذارند.

این گامی است که نماد راه‌هایی است که هنر دیجیتال و امور مالی در حال ادغام هستند، جایی که وفاداری و مشارکت در یک جامعه به روش‌های نوآورانه و ملموس پاداش می‌گیرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا