اخبار ارز دیجیتال

XRP در برابر اتریوم (ETH) به پایین ترین حد خود نزدیک می شود

فهرست

  • زمانی که XRP از اتریوم پیشی می گیرد
  • تئوری های توطئه

XRP در برابر اتریوم (ETH) به پایین ترین حد تاریخ خود نزدیک می شود. این به دنبال کاهش شدید ارزش XRP در برابر آلتکوین برتر است. طبق داده های TradingView، اوایل امروز، XRP در صرافی Binance به تنها ۰.۰۰۰۱۸۴ سقوط کرد.

نمودار XRP/ETH TradingView

زمانی که XRP از اتریوم پیشی می گیرد

در سپتامبر ۲۰۱۸، توکن XRP ریپل افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و از اتریوم پیشی گرفت و به دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار تبدیل شد.

این تغییر در رتبه‌بندی توسط احساسات صعودی سرمایه‌گذارانی که معتقدند ریپل به استانداردی برای نقل و انتقالات بانکی بین‌المللی تبدیل خواهد شد، تقویت شد.

در آن زمان، ارزش بازار XRP به ۲۲.۲ میلیارد دلار رسیده بود که ۲۲.۱ میلیارد دلار اتریوم را تحت الشعاع قرار داد.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، ارزش بازار اتریوم ۳۴۶.۹۵۷ میلیارد دلار و ارزش بازار XRP 29.308 میلیارد دلار است. این نشان می دهد که ارزش بازار اتریوم به طور قابل توجهی بزرگتر از XRP است.

اتریوم جایگاه خود را به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ پس از بیت کوین از نظر ارزش بازار حفظ کرده است. XRP رتبه ششم دور را دارد.

تئوری های توطئه

عملکرد ضعیف XRP در برابر اتریوم باعث ایجاد تعدادی از تئوری های توطئه بی اساس در جامعه رمزنگاری شده است.

برخی از حامیان XRP استدلال می‌کنند که SEC ممکن است با دادن یک «گذرنامه رایگان» به اتریوم هنگام انتخاب اقدام قانونی علیه XRP، طرفداری نشان داده باشد.

این نظریه‌های بی‌پایه، که اغلب در رسانه‌های اجتماعی و انجمن‌های ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته می‌شوند، نشان می‌دهند که حامیان اتریوم ممکن است به‌طور نامناسبی بر اقدامات نظارتی SEC تأثیر گذاشته باشند و هیچ مدرک مشخصی برای این ادعا وجود ندارد. این روایت با وجود درخواست‌های مکرر برای استدلال‌های مبتنی بر شواهد مورد توجه قرار گرفته است.

منتقدان این نظریه ها، از جمله افرادی مانند چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، به کمبود شواهد پشت چنین اتهاماتی اشاره کرده و خواستار بازگشت گفتمان عقلانی در جامعه شده اند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا