🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار XRP: حرکت عظیم ۲۱۰ میلیون XRP باعث ایجاد فتنه می شود

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ، به دلیل فعالیت های زنجیره ای اخیر خود مورد توجه قرار گرفته است. انتقال حیرت‌انگیز ۲۱۰ میلیون توکن XRP بین کیف پول‌های نهنگ ناشناخته باعث ایجاد فتنه و گمانه‌زنی در جامعه رمزنگاری شده است.

ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ گزارش می دهد، “۲۱۰,۰۲۰,۱۴۰ XRP به ارزش ۱۲۸,۹۲۱,۳۴۳ دلار از کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته منتقل شده است.”

در این مورد، کیف پول ها قابل شناسایی نیستند و هیچ نام کاربری ثبت شده ای در اکسپلورر XRPL Bithomp وجود ندارد و این امر بر معما افزوده است.

به عنوان چیزی که ممکن است کمی سرنخ بدهد، کیف پول دریافتی توسط KuCoin در سال ۲۰۲۰ با ۹۰۰ XRP فعال شد، که نشان می دهد ممکن است این کیف پول مبتنی بر KuCoin باشد.

این هفته تحولات نظارتی را به همراه داشت که نگرانی‌هایی را در سراسر جهان برانگیخت. این نیز دلیل گمانه زنی ها در مورد حرکت XRP است که دلیل آن مشخص نیست.

دادستان های ایالات متحده روز سه شنبه صرافی ارز دیجیتال KuCoin و دو نفر از بنیانگذاران آن را به نقض قوانین مبارزه با پولشویی این کشور متهم کردند. کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نیز شکایت خود را از بورس ثبت کرد.

این خبر در ابتدا باعث ولگردی در برداشت کوکوین شد. پس از توسعه، جانی لیو، مدیرعامل KuCoin به کاربران اطمینان داد که این مشکل قانونی به درستی رسیدگی شده است. علاوه بر این، افرادی که در طول فرآیند برداشت، زمان انتظار بیش از حد انتظار را تجربه کردند، واجد شرایط دریافت ایردراپ ۱۰ میلیون دلاری KCS و بیت کوین بودند.

در یک توسعه جداگانه مربوط به پرونده ریپل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال جریمه و جریمه ای بالغ بر ۲ میلیارد دلار در رابطه با فروش XRP شرکتی است.

قاضی تورس حکم داد که فروش ریپل به ارزش ۷۲۸.۹ میلیون دلار XRP به صندوق های تامینی و سایر خریداران پیچیده در جولای ۲۰۲۳ به منزله فروش غیرقانونی اوراق بهادار ثبت نشده است. ریپل قصد دارد در ماه آوریل به SEC پاسخ دهد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با ۱.۱۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۶۲۸ دلار رسیده است، که بازیابی آن را از ۰.۶۰ دلار در ۲۸ مارس به یک روز دوم افزایش داده است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا