🚨 اخبار ارز دیجیتال

هنگامی که SEC عملیات شرکت ریپل را هدف قرار می دهد، وکیل XRP به صدا در می آید

در جدیدترین پیشرفت در مورد شکایت SEC علیه ریپل، شرکت بلاک چین رسماً درخواست تمدید کوتاه مدت مهلت کشف در مورد راه‌حل‌ها را داده است. این درخواست در پاسخ به درخواست SEC پس از شکایت برای قراردادها و صورت‌های مالی دو سال گذشته است که ریپل قصد دارد ارائه کند.

فرد ریسپولی، کارشناس حقوقی و مدافع XRP، در مورد این خبر اظهار نظر کرد و نسبت به روند قانونی جاری ابراز نگرانی کرد. ریپلی به اهمیت مرحله فعلی پرونده، به ویژه با توجه به بررسی SEC از عملیات ریپل پس از تصمیم Summary Judgment Motion اشاره کرد. او بر اهمیت ریپل برای اطمینان از انطباق آن با الزامات نظارتی برای محافظت از عملیات شرکت تاکید کرد.

سخنان ریپلی بر جدی بودن وضعیت ریپل تاکید می کند، زیرا ریپل از چشم انداز پیچیده قانونی عبور می کند و سعی می کند از منافع تجاری خود محافظت کند. درخواست تمدید به این معنی است که تضاد حقوقی بین آزمایشگاه ریپل و SEC ادامه دارد. ریپل با حفظ یکپارچگی عملیاتی خود، قصد دارد به تعهدات قانونی خود عمل کند.

منطقه امنی وجود ندارد

با پیشرفت مراحل قانونی، دارندگان XRP از نزدیک پیشرفت ها و تأثیر بالقوه آنها بر ریپل و صنعت گسترده تر را زیر نظر دارند. نتیجه این اختلاف پیامدهای مهمی دارد که چالش‌های نظارتی جاری را که شرکت‌های فعال در فضای بلاک چین با آن مواجه هستند، برجسته می‌کند.

به طور کلی، درخواست برای گسترش فرآیند کشف منعکس کننده تنش های مداوم بین ریپل و SEC است. هر دو طرف درگیر یک نبرد حقوقی سختگیرانه هستند که می تواند عواقب گسترده ای برای آینده کریپتو و XRP داشته باشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا