🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه XDC از طریق مشارکت با شرکت تابعه SBI در ژاپن جای خود را به دست می‌آورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از یک فصل پربار بهار، شبکه XDC (XinFin) حضور خود را در بازار ژاپن از طریق SBI VC Trade گسترش می دهد.

شبکه XDC، یک راه‌حل بلاک چین هیبریدی سازمانی که قبلاً به نام XinFin شناخته می‌شد، یک ژاپنی به دست آورده است. ما در حال گسترش حضور خود در بازار هستیم.

در ۳۱ می، شبکه XDC اعلام کرد که در SBI فهرست خواهد شد. فومیکی اوزاکی، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال این خبر را تایید کرد:

“ما خوشحالیم که با افزودن XDC به صرافی خود، پیشنهاد ارزهای دیجیتال خود را گسترش می دهیم. من معتقدم که بهبود خواهد یافت.”

در مارس ۲۰۲۳، XDC طی ۳۰ روز ۵۴ درصد افزایش یافت و آن را به یکی از پنج برنده برتر آلتکوین تبدیل کرد. این شبکه از قراردادهای هوشمند سازگار با EVM، پروتکل ها و انتقال توکن زنجیره ای اتمی پشتیبانی می کند. همچنین با استاندارد پیام ISO-20022 مطابقت دارد که یک استاندارد بین المللی شناخته شده برای تبادل الکترونیکی داده بین مؤسسات مالی است.

مربوط: ژاپن پروژه آزمایشی ین دیجیتال را پس از اثبات مفهوم دوم موفقیت آمیز راه اندازی می کند

اخیرا، XinFin تصمیم گرفت با تشکیل یک DAO، حاکمیت بلاک چین را غیرمتمرکز کند. پس از معرفی ماه می، جامعه تصمیم خواهد گرفت که چگونه بودجه اکوسیستم را برای تسریع توسعه تخصیص دهد. Atul Khekade، یکی از بنیانگذاران شبکه XDC، در مورد آخرین اطلاعیه ها اظهار نظر کرد:

“ما از شراکت با SBI VC Trade و آوردن اکوسیستم XDC به بازار ژاپن هیجان‌زده هستیم. هدف ما ساده‌سازی این حوزه با بهبود کارایی و کاهش هزینه‌ها است.”

SBI همچنین حضور خود را در بازارهای اصلی ارزهای دیجیتال افزایش می دهد. در سپتامبر ۲۰۲۲ مجوز فعالیت در سنگاپور را دریافت کرد. پیش از این، یکی از سرمایه‌گذاری‌های آن، Clear Markets، تأییدیه کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده را دریافت کرد تا محصولات مشتقات ارزهای دیجیتال را با تسویه فیزیکی خارج از بورس عرضه کند.

مجله: وام های رهنی که از ارزهای دیجیتال به عنوان وثیقه استفاده می کنند. آیا ریسک بیشتر از پاداش است؟

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا