اخبار ارز دیجیتال

Xpo Bank از شبکه لایتنینگ برای فعال کردن پرداخت‌های بیت کوین سریع‌تر استفاده می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای Xapo Bank اکنون می توانند برای خریدهای کوچک تا سقف 100 دلار در هر فروشنده ای که پرداخت لایتنینگ را می پذیرد، فوراً پرداخت کنند.

Xapo Bank، یک بانک خصوصی بین المللی که مقر آن در جبل الطارق است، شبکه لایتنینگ را برای بهبود قابلیت های بیت کوین (BTC) خود یکپارچه می کند.

در 2 مارس، Xapo رسما همکاری با Lightspark، پلتفرم زیرساخت شبکه لایتنینگ را اعلام کرد. این به شرکت اجازه داد تا لایتنینگ را روی پلتفرم خود پیاده سازی کند.

این یکپارچه‌سازی، تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر در Xpo را امکان‌پذیر می‌کند و تأخیر تأیید بلاک چین و هزینه‌های تراکنش را در شبکه اصلی بیت‌کوین کاهش می‌دهد.

به گفته این شرکت، اعضای Xapo Bank می توانند فوراً برای خریدهای کوچک تا سقف 100 دلار در هر فروشنده ای که پرداخت لایتنینگ را می پذیرند، پرداخت کنند. تراکنش های با حجم بالا در ابتدا توسط ادغام پشتیبانی نمی شوند.

ادغام جدید در 27 فوریه به عنوان بخشی از به روز رسانی جدید برنامه Xapo Bank در فروشگاه اپل و گوگل استور معرفی شد.

معاملات شبکه لایتنینگ در Xpo از طریق Lightspark

به گفته Seamus Rocca، مدیرعامل Xapo Bank، تایید تراکنش بیت کوین در دوره های استفاده سنگین می تواند تا یک ساعت طول بکشد و بیت کوین را برای پرداخت های روزانه کوچک مانند خواربار فروشی نامناسب می کند. او گفت که با ادغام شبکه لایتنینگ، Xpo به مشتریان اجازه می دهد تا با استفاده از بیت کوین بدون نیاز به تبدیل آن به دلار آمریکا پرداخت کنند.

مربوط: اتصالات گره بیت کوین قطع شد: کاربران BlueWallet درخواست برداشت وجه کردند

میانگین زمان تایید بیت کوین در اواسط فوریه در میان فعالیت های گسترده در شبکه بیت کوین افزایش یافت و اندازه ممپول به سطح نوامبر 2022 رسید. بر اساس داده های Ycharts، زمان تایید BTC در 19 فوریه به نزدیک به 600 دقیقه رسید.

منبع: Ycharts

روکا همچنین گفت که پرداخت‌های بیت‌کوین به‌ویژه در زمان‌های تورم، عدم اطمینان اقتصادی و آشفتگی سیاسی مهم است.

Xapo که در سال 2013 تأسیس شد، یک بانک خصوصی تحت نظارت کمیسیون خدمات مالی جبل الطارق و همچنین یک نگهبان و کیف پول بیت کوین را اداره می کند. این شرکت به دلیل ترکیب بانکداری سنتی و ارزهای دیجیتال با ارائه حساب های USD و BTC در یک مکان شناخته شده است.

Xapo ادعا می کند که بیش از 800000 بیت کوین (18.7 میلیارد دلار) را برای دفاتر خانوادگی، صندوق ها و افراد دارای ارزش خالص در اوج نگهداری بیت کوین نگه داشته است. مقدار چنین بیت کوین هایی بیش از 4 درصد از کل کل بیت کوین های در گردش است.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا