🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک با مجوز ایالتی جدید به پرداخت‌های رمزنگاری نزدیک‌تر می‌شود

رگولاتورهای رود آیلند درخواست X برای مجوز دستگاه پول ارز را تأیید کردند.

یک رگولاتور در رود آیلند مجوز ارسال ارز را به X (توئیتر) اعطا کرده است و این اقدام شرکت را به فضای خدمات مالی یک قدم جلوتر می برد.

این مجوز از نظر قانونی برای مشاغلی که از طرف کاربران در ارتباط با ارسال و دریافت پول فعالیت های مالی انجام می دهند الزامی است. این تعریف شامل دارایی های فیات و کریپتو می شود. این مجوز به X امکان ذخیره، انتقال و مبادله ارز دیجیتال را می دهد.

مجوز فرستنده ارز رود آیلند شرکت X در ۲۸ اوت بر اساس سیستم ملی صدور مجوز چند ایالتی (NMLS) تأیید شد.

X در مجموع دارای ۷ ارز و مجوز ارسال ارز است. منبع: NMLS

این حرکت یک گام مهم رو به جلو در تلاش ایلان ماسک برای تبدیل X به یک “اپلیکیشن همه چیز” (از جمله ارزهای دیجیتال و پرداخت های فیات) است.

منابع پیشنهاد کرده‌اند که ویژگی پرداخت‌های آتی X در ابتدا فقط از فیات پشتیبانی می‌کند، اما ماسک به توسعه‌دهندگان X گفته است که قابلیت‌های پلتفرم را به گونه‌ای گسترش دهند که به آنها امکان اضافه کردن قابلیت‌های رمزنگاری در آینده را بدهد. گزارش شده است که او دستور ساخت یک پلتفرم را داده است. سیستم پرداخت.

این تأیید تقریباً دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که X مجوزهای دستگاه انتقال پول را در میشیگان، میسوری و نیوهمپشایر تضمین کرد، که همه آنها در ۵ ژوئیه تأیید شدند. آخرین مجوز شرکت X در مجموع هفت ایالت در ایالات متحده را نشان می دهد که مجوز انتقال پول را در آنها تضمین کرده است.

مربوط: ایلان ماسک از نامزد ریاست جمهوری طرفدار کریپتوهای جمهوری خواه تمجید کرد

اگر X قابلیت‌های پرداخت را ارائه کند، دقیقاً چه زمانی و چه ابزارهای مالی در دسترس خواهند بود.

در ابتدا، X خدمات معاملات ارزهای فیات مشابه PayPal را ارائه خواهد کرد، که ماسک یکی از بنیانگذاران آن بود، اما به گفته افرادی که با برنامه های این شرکت آشنا هستند، فضایی برای ادغام ارزهای دیجیتال در آینده وجود دارد.

ریسک سپرده: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا