🚨 اخبار ارز دیجیتال

در حالی که ایلان ماسک جریان بازی های ویدیویی را آزمایش می کند، فشار «همه برنامه ها» X همچنان ادامه دارد

ایلان ماسک در طول این استریم گفت که X قصد دارد سرویس استریم خود را با Xbox و PS5 ادغام کند، اما برنامه‌ای برای تبدیل شدن به یک پلتفرم پخش تخصصی ندارد.

X (توئیتر سابق) پس از آزمایش استریم بازی های ویدئویی بر روی پلتفرم ایلان ماسک، گام دیگری به سوی «هر برنامه ای» برداشته است.

در یک پخش ۵۰ دقیقه ای در ۶ اکتبر، ماسک خودش را در حال بازی نقش آفرینی آنلاین محبوب Diablo 4 پخش کرد.

هنگامی که همه چیز شروع شد، ماسک بیان کرد: “هدف ما در اینجا این است که صدا خوب به نظر برسد، تصویر نسبتاً خوب و بدون سوسو زدن به نظر برسد، و نظرات کار کنند.”

اگرچه این ویژگی هنوز در مراحل اولیه توسعه خود است، کیفیت استریم ها به طور مداوم ثابت بوده است و به نظر می رسد ماسک از کاری که توسعه دهندگان تاکنون انجام داده اند راضی است.

او گفت: “این عالی است که نتیجه می دهد.”

در اواخر استریم، ماسک به سؤالات بینندگان پاسخ داد و پیشینه بیشتری در مورد هدف X ارائه کرد.

ما در حال اضافه کردن استریم برای Xbox و PS5 هستیم. شما می دانید که ما سعی نمی کنیم همه چیز را بهتر از سایر برنامه ها کنیم، اما ما در حال اضافه کردن استریم برای Xbox و PS5 هستیم. می خواهم بگویم، “اگر می خواهید، می توانید انجام دهید.” :

“من فکر می کنم برنامه های بسیار تخصصی احتمالاً از بسیاری جهات بهتر از ما هستند، اما فکر می کنم ما می توانیم بهترین برنامه عمومی باشیم، می دانید، احتمالاً برای کشف و بهترین در جهان. یک برنامه عمومی بودن ارزش دارد. تعامل با افراد زیادی.”

با این حال، ماسک چیزی در مورد پرداخت‌ها یا ارزهای دیجیتالی که در جنبه‌هایی مانند اشتراک و کمک‌های مالی با استریم ادغام خواهند شد، فاش نکرد.

ایلان ماسک ساختار شخصیت دیابلو را توضیح می دهد. منبع: X

به نظر می رسد علاقه زیادی به این حرکت وجود دارد.

از زمان نگارش این مطلب، این استریم یا «پخش» تنها چند ساعت پس از پایان جلسه، ۲.۸ میلیون بیننده به دست آورده است، و توییتی که جریان را برجسته می‌کند، ۹.۳ میلیون بار دیده شده و بیش از ۵۳۰۰ توییت دریافت کرده است. بازتوییت شده است.

مربوط: ایلان ماسک از SEC و وزارت دادگستری در طول شکایت برای وادار کردن شهادت در تحقیقات توییتر انتقاد می کند

پس از تغییر نام تجاری ژوئیه از توییتر به او توضیح داد که چنین بود.

با این ابتکار، توییتر تعدادی ویژگی از جمله مدل سهم درآمد برای مشترکین X Premium و امکان ارسال مستقیم ویدیوها و محتوا به پلتفرم توسط کاربران را معرفی می کند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند


نویسنده: Brian Quarmby
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا